Kėdainių ir Jonavos savivaldybėse vyksta karinės pratybos

 Kėdainių ir Jonavos savivaldybėse vyksta karinės pratybos

BNS Vidmanto Balkūno nuotr.

ELTOS inf.

Vasario 13-ąją Gaižiūnų poligone prasidėjo karinės pratybos „Aršus Vilkas 24/1“, kurios šią savaitę persikelia į Kėdainių ir Jonavos savivaldybes, informuoja Lietuvos kariuomenė. Nurodoma, kad pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ lauko taktikos pratybos tęsis iki vasario 23 dienos.

Pirmąją mokymų savaitę Gaižiūnų poligone padaliniai vykdė kovinio šaudymo pratybas, kurių metu taktiškai judėdami vietovėje su pėstininkų kovos mašinomis „Vilkas“ bei sąveikaudami tarpusavyje jie šaudė į taikinius specialiai tam įrengtoje, mūšiui apgyvendintoje vietovėje pritaikytoje šaudykloje.

Antrąją pratybų savaitę kuopos ir bataliono vadavietė persidislokuos į Jonavos ir Kėdainių rajonus, kur vykdys gynybos operacijas apgyvendintose vietovėse naudodami pėstininkų kovos mašinas ir kitą bataliono kovinę techniką.

Nuo vasario 19 iki 23 dienos karinė technika intensyviai judės Kėdainių ir Jonavos rajonų keliais. Pratybose bus naudojami imitaciniai šaudmenys, pirotechnikos užtaisai, skleidžiami garsai iš garsiakalbių.

Taip pat gyventojai gali patirti trumpalaikių nepatogumų automobilių eisme, kuomet kariai vykdys kontrolės posto ar taktinio judėjimo vietovėje užduotis, informuoja kariuomenė.

17 Komentarai

 • Komjaunimo tiesoje komunistėlio valatkos pokalbis su tokiu trenktu kariniu ,,strategu“ turinčiu atsargos pulkininko laipsnį.Tai ten tas kontūzytas paisto apie raudonas linijas ir gąsdina Putiną pirmu mūsų preventyviu smūgiu,jei tas Baltarusijoje imtų krebždėt prie sienos su savo kariniais apmokymais.Atseit ,ko mums laukti jų puolimo,kai galime jų voiską ten vietoje sutaršyti neatsitraukus nuo kasos ir matomai(o šventas bukume!)taip išvengt karo.Turėtų rodyt tuos du psichus per TV,pažiūrėkit.O gal jau rodė? Nežiūriu zombiadėžės visai,tad galiu ir klysti.Taigi.Pagal tą raudonų linijų brėžtuką bulbos su rusais ima šankintis ,o mes nieko nelaukę dedam jiems į kuprą pakolei jie krūvoje.O dabar užmetam žvilgsnį į mūsų tvartelį.Batka perskaito komjaunimo caitungą ir parodo Putynui,girdi, ar aklas ,matai ką mums užprovys Anusovskis už barškenimą kalašais?Išgėrę su pleporcija degtienės anys jama ir sumąsto mažumą palaukt iki litovcams užniš užpakalis ir jie, pamiršę prevencinio smūgio pažadus ,patys ims žaist karinius mokymus.Va tada pusbroliai slavai,polučiaj, ir parodo netikusiems kaimynams kas yra tikroji prevencija dundukams provokatoriams,nesiskaitantiems su žodžiais.Na ir pasakykite,mieli katalikai,kas čia būtų tas agresorius psichavoto pulkaunyko atveju?

  • Na ir pridurkas.

   • kas čia pridurkas jūsų manymu?

  • Kai visą gyvenimą čiulpi Jamelios Darbo partijos vado bybį, tai senatvėje jau tokius tekstus gali rašyti, kad net jokia šiuolaikinė Enigma šimtmečiais neišifruos.

   • Asile,paskaityk komjaunimo tiesą ir ten,jei nesi žabalas,atrasi valatkino pokalbį su tuo kontūzytu nusistrateginusiu pulkininku.O šiaip tai už tuos čiulpimus reikėtų gerai atkalt tau durną snukį.Jau nervai nebelaiko ir priverstas su trenktu va taip chamiškai bendrauti.

    • Netoks ir asilas jis ,jei Enigmą žino.

 • Cia tie konservu pakalikai visur megsta nesamones prikaisioti, tie Valatkos uztarejei, kur kumunistus ir kgbistus slovino ir dabar ju dievai juos uzslaptino savus, dabar jie visus kacapais vadina, nors patys gryni raudoni kacapai like!

 • Nekvailas Vainauskis,padėjęs konservams suėsti Respubliką.Va jums ir ,,rinkos“pavyzdys.Nebėra pagrindinio konkurento,tai iškart galima savo sienlaikraštį ir brangiau įkainuoti. Nepatingėkit,peržvelkit tą pusvalandį su išverstaskūru valatka.Jau anais laikais negalėdavau žiūrėt į toookį išmintingą snukį,o dabar,kai išlindo jo visi,,privalumai“,tai šis politinis chameleonas labai tiktų pas armonikaitę ansamblyje grot jų muziką.

  • Nepergyvenk,žmonės ir žino ,ir skaitė,tik va šaly siaučiant demokratijai nenori ,kad koks lenciūginis adolfas juos aplotų kacapais ar kremliniais.Ai,galvoja,verčiau ramybės vardan patylėsiu.Skaitė ir bijo ką pasakyti ,kad už tas prasitartas žinias nenukentėtų.Dabar laikraščių skaitymas ir jų turinio pagarsinimas jau pervadintas kėsinimusi šnipinėti.Valatka žinomas šuva.Atsimenu kaip jis puolė ant Nausėdos.O pasirodo,kad abu toje pačioje bačkoje,,grūdino“komunistinę dvasią.Ir Malinionis,skaityk aukšto laipsnio buvęs karininkas ,šiomis įtemptomis netoliese vykstančio karo dienomis nusipaisto it piemuo su savo vožtelėjimais anapus sienos surinktai Putino kariaunai.O ta visa interviu ar pavadinto pokalbio retorika grynas provokacinio pobūdžio pliurpalas.Tai jei mūsų kariuomenėje ir jos štabuose ,neduok Dieve,yra daugiau tokių ,,strategų“,mums belieka melstis ir Viešpaties prašyt atvesti juos į protą.

 • tik vienas hitler adolfinis su savo ,,jamielia“išlindo,o kiti ,protingesni ,bet atsargūs,tyli demokratijos gniaužtuose vadovaudamiesi patarimu,,tyla -gera byla“.

 • prancūzų režisieriaus antiutopinį filmą,,Novyje vremena(Nauji laikai).Na taip,na rusų kalba,nes lietuviškai viskas mokama arba ,jei ten nušviečiama nepalanki jiems politika,to išvis nepamatysi.Filmo siužetas sukurtas remiantis paskutiniųjų metų politiniais ir keleto šalių vidaus neramumų motyvais,kur protestai išauga iki maišto ir sukilimo,kuriuos malšinti imasi karinės struktūros ,virtusios chunta.Ir visa tai socialinės neteisybės ir gimusios turtinės nelygybės padarinys,kuriuos sukurstė buki politikai,težiūrėję savo kišenių turinio apvaginėjant šalį ir jos gyventojus.

 • Nemalonu,bet taip reikia,kad kai kuriuos straipsnius ji priversta trenkt į archyvą.Nors akis bado kai kurios aktualios temos,bet yra ir ,,pakantumo“ribos,kurių peržengimas baigiasi panašiu ,,Respublikos“ likimu…

 • bet to nebūtų ,jei patiems bevykdant nepabaigiamus karinius apmokymus,bent jau kariniai,,strategai“nenusipaistytų su,, prevenciniais“ smūgiais anapus sienos surinktai Putino gvardijai.Jau ir taip laikraščiai užversti karo propagavimo tekstais.Amerika ,atseit,išeis iš NATO ir Trampas dar paagituos rusų carą pult tas šalis,nesusimokėjusias Amerikai,Lenkija jau ieškosis kas jai padėtų įsigyt branduolinį ginklą,Ukraina už tris tūkstančius mėnesiui jau samdosi kareivius iš Kolumbijos…Ar tik nebus Zelenskiui tai parekomendavęs mūsų Povelnionis,neperseniausiai gyręsis glaudžiu bendradarbiavimu su Kubos ir Kolumbijos mafija?

 • Yra dar prie pavilnionio ir toks mamyčiukas matukas, kur iš po skverno mamos amsi!

 • Malonionis išsakė savo nuomonę, jis yra ATSARGOS karininkas, pabrėžiu, atsargos ! Esam demokratinė šalis, kiekvienas gali reikšti savo nuomonę. Tik kažko nei vienas komentatorius nepaminėjo, kad tuo metu aukštas pareigas rasiejos dumoj užimantis zyrinovskis reikalavo prevencinio atominio smūgio Varšuvai… Panašu kremliaus dūdą pučiat tovarysciai

  • ir grasino Varšuvai visam pasauliui garsiai juokiantis,bet juk Malinionis argi ne pavyzdys išstatyt Lietuvą pajuokai?Daug šalyje tokių atsarginių,bet jie nors nespekuliuoja tokiomis ,,preventyviomis“provokacijomis.Ir iš KAM ar urmo bazės šnekorių jokios reakcijos,tarsi tokios kalbos būtų paskleistos ne iš aukštą laipsnį turinčio atsargos kariškio,o iš vaikų darželio auklėtinio lūpų.Apie patį karo propagavimo draudimo įstatymą jau nebekalbu,kai tie šiurpūs gasdininimai ne tik iš laikraščių puslapių ar TV,bet jau net iš įjungto lygintuvo sklinda…

 • Na ką vatiniai senbezdėliai, tuščiai bezdate komentuodami savo senas nesamonęs, vietoj to, kad išeitumėte gryno oro į lauką pakvėpuoti ir savo priperstus butus išvėdinti, toliau juose gadinat orą ir sau nervus Rinkos Aikštėje vienu pirštu maigydami klaviatūras patys nesupratę ką primaigėte be jokio tolko.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video