Kėdainių rajono savivaldybės darbuotojai sušoko Vilties šokį Jerusalemą

Viltes šokio virusas keliaujantis per pasaulį užkrėtė ir Kėdainių rajono savivaldybę. Net 18 savivaldybės administracijos darbuotojų savo laisvalaikio dalį jau gerus pora mėnesių skirdavo repeticijoms. Ilgai, bet tikslas buvo ne kuo greičiau į eterį išleisti rezultatą – vaizdo įrašą, bet praskaidrinti nuotaiką visus vienijančiu užsiėmimu ir gauti gerosios energijos.

Idėją šokti Jerusalemą į kolektyvą atnešė Kėdainių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė, jaunoji muzikos mokytoja Eglė Marija Kavaliauskienė.

Mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis pradėjo burti norinčius. Po truputį didėjo šokėjų gretos, repeticijoms vadovavo ir šokio žingsnelių tobulumu nuo pradžios iki finalo rūpinosi Eglė Marija.

Gerai surepetavusi ir jau filmavimui šokdama Jerusalemą, bendraminčių komanda, paimprovizavo ir ekspromtu išreiškė palaikymą Lietuvos grupei „The Roop“, kuri kaip tik jau intensyviai ruošėsi išvykti į Eurovizijos dainų konkursą.

Jaunų montuotojų rankose pirmiausia tie vaizdai ir sugulė į trumpą vaizdo įrašą. Taigi dienos šviesą pirmas išvydo ne šokis Jerusalema, o „geltonoji banga“. Jį parodė net Lietuvos televizija laidoje „Labas rytas“. Socialiniame tinkle „Facebook“ įrašas sulaukė 16 754 peržiūrų.

Šokio Jerusalema projekto finalinėje dalyje dalyvavo ir rajono meras Valentinas Tamulis, ir administracijos direktorius Arūnas Kacevičius. Dar po pirmojo viešo pasirodymo jis padėkojo kolektyvui už geros nuotaikos ir optimistinės energijos kupiną „geltonąją bangą“, kuri pasklido ne tik įstaigoje, bet ir Lietuvoje.

Filmuoti ir montuoti nufilmuotus vaizdus į komandą atėjo trys jauni kraštiečiai dar studentai, bet jau bandantys savo jėgas pirmuosiuose darbuose: Nedas Janonis, kuris filmavo dronu, ir Lukas Kačerauskas, filmavęs su vaizdo kamera, o jų vaizdus montavo Lukas Muraškinas.

Eglė Marija visus vadina kūrybine grupe. Na, o pirmosiose gretose šoko mūsų darbuotojai: Vaida Bakašvili, Irma Banevičienė, Miglė Bobinaitė, Aušrelė Kamberaitė, Justina Koriznaitė, Emilija Mickevičienė, Danguolė Paulauskė, Ingrida Paulauskiene, Gitana Pyragiuvienė, Erika Petraitytė, Gaiva Petrauskienė, Neringa Petrauskienė, Iveta Remeikytė, Eglė Šileikė, Jonė Silevičiūtė, Donatas Stelmokas ir Marius Stasiukonis. Štai ir visa 24 žmonių komanda.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai moka įkvepiančiais užsiėmimais užpildyti savo kasdienybę. Anksčiau, kai Kultūros centras organizuodavo muzikines improvizacijas, kasmet ir neraginama susidarydavo šiame pasirodyme dalyvaujančių administracijos darbuotojų komanda.

2 Komentarai

  • nu nebera problemu tik sokius sokti

    • šaunuoliai , ačiū už puikią nuotaiką !

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video