Kėdainių 3×3 siekia aukštumų

 Kėdainių 3×3 siekia aukštumų

Kėdainių 3×3 nuotr.

Benita BLIUVAITĖ

Liepą Kėdainių 3 prieš 3 krepšinio komanda ne vien priartėjo prie profesionalų statuso, bet ir siekia aukštumų dalyvaudami tarptautinėse varžybose. 

Per paskutinį Kėdainių savivaldybės tarybos posėdį liepos 1-ąją dieną, buvo nuspręsta suteikti Kėdainių 3×3 krepšinio komandai finansavimą. Taip ši komanda yra vienu žingsniu arčiau profesionalumo. 

„Mes to ir siekėme. Norime, kad Kėdainiai turėtų profesionalią 3 prieš 3 krepšinio komandą, tokią, kokią turi didieji Lietuvos miestai“ , – kalba komandos vadovas Donatas Maselskis.

Liepos 8-ąją jie dalyvavo varžybose Hamburge, Vokietijoje, kur pateko į ketvirtfinalį. Liepos 1-ąją Kėdainių komanda buvo Prancūzijoje, kur jie iškovojo pergalę prieš Vašingtono D.C komandą.

„Tai yra istorinė kelionė. Mes pirmą kartą dalyvavome Challenger serijos turnyre Prancūzijoje“, – teigia sportininkas.

Taip pat komanda dalyvavo Kėdainių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje fizinio aktyvumo skatinimo stovykloje, kurioje bendravo su vaikais ir žaidė įvairiausius žaidimus.

Paklaustas, kokie planai komandos laukia toliau, D. Maselskis džiaugiasi galėdamas pasakyti, kad dalyvaus ne vien Lietuvos čempionate, bet ir turnyre Mongolijoje, kur kausis su stipriausiomis pasaulio komandomis.

Kėdainių 3×3 nuotr.

1 Komentaras

  • nejuokinkit

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video