Kėdainietis nuteistas už sunkų sveikatos sutrikdymą

 Kėdainietis nuteistas už sunkų sveikatos sutrikdymą

Asociatyvi Giedrės Minelgaitės-Dautorės/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

39-erių metų kėdainiečiui G. P. Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai už sunkų sveikatos sutrikdymą skyrė 3 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Šių metų vasario 19 d. apie 21 val. būdamas apsvaigęs nuo alkoholio G. P. bute Kėdainiuose sužalojo vyriškį: tyčia tris kartus dūrė jam aštriu įrankiu, galimai peilio geležte, į įvairias kūno sritis: dešinį skruostą, krūtinės šoną, ir sunkiai sužalojo.

G. P. kaltu neprisipažino, neigė sužalojęs nukentėjusįjį, nurodė, kad šis galėjo išeiti iš buto ir būti kažkieno sužalotas koridoriuje, tvirtino, jog su nukentėjusiuoju nekonfliktavo.

Nukentėjusiojo teigimu, tą dieną prisimenantis tik tiek, jog buvo mieste, nusipirko zefyrų, atėjo į kitą miesto dalį ir prabudo reanimacijoje. Sužalojimo aplinkybių neprisimenantis. Sužalojimo datą jam pasakė VšĮ Kėdainių ligoninėje, kai išleido namo. Seselės ligoninėje taip pat sakė, kad komoje jis gulėjo 12 dienų, kad jį operavo 6 valandas.  

Skirdamas bausmę kėdainiečiui teismas įvertino tai, kad padarytas sunkus nusikaltimas, G. P. teistas 9 kartus, iš jų 6 kartus – už smurtinius nusikaltimus, tai yra viešosios tvarkos pažeidimus, pasipriešinimą policijos pareigūnui, už motinos sumušimus. Reiškia jis linkęs smurtauti.

Jo teistumas neišnykęs, dar viena baudžiamoji byla neišnagrinėta, baustas administracinėmis nuobaudomis, baudų nemoka, todėl tos nuobaudos galioja, iki suėmimo nedirbo, Užimtumo tarnyboje nebuvo registruotas – neturėjo jokio legalaus pragyvenimo šaltinio.

Taip pat teismas visiškai tenkino Kauno teritorinės ligonių kasos 11 477,41 Eur civilinį ieškinį dėl išlaidų, susidariusių teikiant nukentėjusiajam gydymo paslaugas, ir priteisė šią sumą iš G. P.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti apskųstas Kauno apygardos teismui.

Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų inf.

3 Komentarai

  • 9 kartus teistas ir tik tiek gavo.Na ir įstatymai,o gal teisėjus papirko.Kur mes nueisim?

  • Recidivistas pasedes pusantru metu sanatorijoi. Ir isejas vel visus pjaustys. Ot tai zajabys.

  • Su svetimu avinpasiu daugiau gausi metu

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video