Kėdainietis BMW fanas triumfavo Latvijoje (GALERIJA)

 Kėdainietis BMW fanas triumfavo Latvijoje (GALERIJA)

Kėdainietis Tomas Mikolaitis įrodė, kad didelės pastangos ir nuoširdus darbas bei atsidavimas savo tikslui galų gale duoda gerą rezultatą./ Janis Dabolinš nuotr.

Kėdainietis Tomas Mikolaitis įrodė, kad didelės pastangos ir nuoširdus darbas bei atsidavimas savo tikslui galų gale duoda gerą rezultatą. Visą gyvenimą BMW markės automobilius dievinęs vyras praėjusį savaitgalį triumfavo Latvijoje vykusiame sezono atidaryme. Skirtingose nominacijose vyro automobilis gavo net keturias pirmąsias vietas!

Nuo mažų dienų

Vienų peikiamus ir keiksnojamus, kitų labai vertinamus ir mėgstamus BMW markės automobilius T. Mikolaitis pamėgo dar vaikystėje.

„Nuo pat mažų dienų esu BMW E30 serijos automobilių entuziastas. Mano tėtis turėjo tokį, kai buvau visai vaikas. Tada paauglystėje sekė vyresnių draugų įtaka, kuomet šie modeliai buvo labai populiarūs.

Sunku patikėti, tačiau Tomas savo rankomis surinko Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) reikalavimus atitinkantį automobilį./ Janis Dabolinš nuotr.

Visą gyvenimą turėjau svajonę turėti tokį automobilį ir šią svajonę įgyvendinau jau būdamas studentu“, – dėstė BMW fanas.

Surinko pats

Sunku patikėti, tačiau Tomas savo rankomis surinko Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) reikalavimus atitinkantį automobilį.

„Pradėjau rinkti drifto automobilį pats. Nuo pliko kėbulo surinkau iki LASF reikalavimus atitinkančio lenktyninio automobilio.

Visą gyvenimą BMW markės automobilius dievinęs vyras praėjusį savaitgalį triumfavo Latvijoje vykusiame sezono atidaryme. Skirtingose nominacijoje vyro automobilis gavo net keturias pirmąsias vietas.

Aut. past.

Atsiradus šeimai pastarasis buvo parduotas į Prancūziją ir tuo pat metu grįžo E30 kabrioletas iš Vokietijos. Ši kabrioletą turiu iki dabar. Buvo taip pat visas padarytas pagal mane ir sau pačiam iškeltus reikalavimus: variklis serijinis, tačiau nepaprastas, o perdarytas į turbokompresorinį.

Įdėta labai daug meilės ir pastangų, o tai atnešė net keturis pirmos vietos prizus nominacijose savaitgalį vykusiame „BMW E30 club Latvia“ sezono atidaryme Latvijoje“, – pasidžiaugė T. Mikolaitis.

1 Komentaras

  • BMW yra BMW. Pagarba. Nors man labiau prie širdies E30 siaurastopis.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video