Kėdainiečiai dalyvavo naujos partijos įkūrime

 Kėdainiečiai dalyvavo naujos partijos įkūrime

naujai įsikūrusiai ekspremjero Sauliaus Skvernelio partijai priklauso per 3 tūkst. narių.

Paulius Aukštikalnis išrinktas į valdybą

Šeštadienį į Palangą iš visos Lietuvos susirinkę žmonės įsteigė naują politinę partiją – Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“. Partijos pirmininku trejų metų kadencijai išrinktas buvęs premjeras Saulius Skvernelis, o Kėdainių rajono vicemeras Paulius Aukštikalnis, suvažiavime dalyvavęs kartu su gausiu būriu kėdainiečių, išrinktas į partijos valdybą.

S. Skvernelio pavaduotojais tapo itin patyrę politikai: Linas Kukuraitis, Rima Baškienė, Ausma Miškinienė, Darius Jasaitis, Lukas Savickas, Tomas Tomilinas, Vytautas Bakas ir Domas Griškevičius.

Į naujosios partijos valdybą iš viso pretendavo apie 60 kandidatų, buvo renkama 20.

Kėdainių vicemeras, vienas iš judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ steigėjų bei šio judėjimo  pirmininkas, savanoris ir visuomenininkas Paulius Aukštikalnis išrinktas į partijos valdybą. Jaunas politikas surinko 53,01 proc. steigėjų balsų.

„Vertinu bendraminčių pasitikėjimą. Niekada nepriklausiau jokioms partijoms, bet su šia, manau, galima daug nuveikti, kad visi Lietuvoje gyventume kitaip – laisvai, išties nepriklausomai, gerbdami vieni kitus.

Man tai pirmoji partija, tikiu, kad ji Lietuvoje situaciją gali pakeisti iš pagrindų, todėl aktyviai dirbsiu kartu su šiais žmonėmis. Stengsiuosi dėl visų regionų, bet, žinoma, Kėdainiai man yra svarbiausi. Manau, kad tik turėdama ir girdėdama savo atstovus iš mažesnių miestų, partija galės daugiau jiems pasiūlyti“, − sakė Paulius Aukštikalnis. 

Kėdainių mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis vedė antrąją steigiamojo suvažiavimo dalį. /Aldo Kazlausko nuotr.

Kartu su steigiamajame suvažiavime žmonių išrinktais kandidatais partijos „Vardan Lietuvos“ valdyboje iš viso dirbs 29 nariai: partijos pirmininkas, aštuoni jo pavaduotojai bei Zigmantas Balčytis, Artūras Bogdanovas, Algirdas Butkevičius, Paulius Aukštikalnis,  Edita Gudišauskienė, Rasa Kiūdytė, Vytautas Laurinaitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Fausta Roznytė, Alytė Skeberienė, Andrius Stasiukynas, Algirdas Stončaitis, Žilvinas Šilgalis, Vilija Targamadzė, Neringa Trinskienė, Taurimas Valys, Beata Valungevičienė, Liutauras Vičkačka.

Pasitvirtino programą

Suvažiavimo metu steigėjai patvirtino naujos partijos įstatus ir politinę programą.

Suvažiavime, surinkęs 53,01 proc. steigėjų balsų, mero pavaduotojas, savanoris ir visuomenininkas Paulius Aukštikalnis išrinktas į Demokratų sąjungos valdybą, kurioje dirbs su dar 28 kolegomis iš visos Lietuvos.

Aut. past.

Pastarojoje nurodyta, kad partija įsipareigoja saugoti ir puoselėti pamatines valstybės vertybes: nepriklausomybę, šeimą, kultūrą bei demokratiją; siekti didesnio visuomenės ir valstybės solidarumo, puoselėti moralios politikos, sąžiningumo, teisės ir teisingumo aukščiausias vertybes, prisidėti prie skaidresnės Lietuvos kūrimo, ginti visuomenės interesus kovojant su korupcija šalyje, spręsti socialines visuomenės problemas ir kt.

„Mūsų politinėje bendruomenėje turime išlaikyti sutelktumą ir supratimą, tarpusavio palaikymą“, − suvažiavime teigė S. Skvernelis.

Renginyje dalyvavo ir Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius.

„Rinkos aikštės“ inf.

24 Komentarai

 • negi dar kas nors patikės šitais visokiais perbėgėliais, kailio keitėjais, kai tik kur nors užuodžia valdžią galint gauti. Tiesiog apgailėtina, šitaip nei gėdos, nei sąžinės neturėti…

 • Bet jūs net neleidžiate pabandyti, o iškart štampus klijuojate. Tegul kuriasi, tegul bando, gal pavyks kažką pakeisti ir padėti žmonėms.
  Gaila ir liūdna, kad matote aplink save tik blogį, tai gal ne aplinkoje problema? Ne veltui sakoma, norint pokyčių, reikia pradėti nuo savęs. Eikite, darykite ir mažiau nurnokite.

  • o kiek dar metų jūs duodate „bandyti“? Gal jau pakaks?

 • Skambūs žodžiai, kad gyventume,, laisvai, nepriklausomai”” nuo ko nepriklausomai 😀, priklausysit , kaip ir dabar priklausote Blažytei, o Nijolė padirbėjo puikiai- įstūmė žentelį į valdybą.

 • Bet ta Nijolė tokia kieta, kad visur tik ji vaidenasi. Ar ne per daug sureikšminat? Aš galvoju, kad labai gerai, kad ir Kėdainiuose bus Skvernelio partija, gal tada ir Kėdainiams bus vilčių atsitiesti po kolchozniko. Ir didžiausia pagarba vicemerui, kad nebijo nieko ir eina su normaliais žmonėmis. Vienintelis iš politikų, kur ir kalba, ir elgiasi žmoniškai. Ir nereikia čia jam tos uošvienės visą laiką prikaišioti, jei bent kiek stebėtumėt politiką, seniai būtumėt pamatę, kad jis normalus ir protingas žmogus.,

  • gerbti? Tai kad ir nėra už ką? Už tai, kad elgėsi žmoniškai? Tai ir visas jo nuopelnas?
   Turėjo puikiausią galimybę čia rajone darbais ir sprendimais „situaciją pakeisti iš pagrindų“.
   Bet plaukė ir toliau plauks pasroviui.

  • Nelabai supratau… Tai, kad politikas „elgiasi žmoniškai“, jau yra kažkoks jo nuopelnas? O tai kaip kitaip jis turėtų elgtis? Ir kur jūs matote Skvernelio partijoje normalius žmones? Juk kone visi pagrindiniai – tai perbėgėliai iš kitų partijų. Manot, kad jiems rūpi kažkokios vertybės, Lietuva ir jos žmonės? Kiek suprantu, tai net ponia iš Marijampolės, Šviniaus mokytoja, toj pačioj valdyboj. Tai nieko jums nesako? Todėl taip ir gyvenam… Gal dar kokia Vasiliauskaitės partija įsikurs ir pakonkuruos… Vienu žodžiu, nenuobodžiausim…

 • Labai patraukli partijos programa, tik įgyvendinant išsikeltus tikslus nėra lengva. Sėkmės darbuose.

 • Va tie tai tikrai padarys tvarką. Kėdainiuose irgi.

 • Plati ta skverno šiknaskylė- daug telpa rudnosiukų.

 • Kuo daugiau tuo geriau. Atsibodo tos pačios po 30 metų: jau sėdėję, atsisėdėję, išparceliavę viską, o dabar dar ir moraliai smukę.

 • Visur tas pats. Visos partijos vienodos. jei vadas bus geras, tai ir dirbs. Visada linkiu gerų darbų. O kaip bus pamatysim.

 • Kai pažiūri komentarus, tai suprantu, kad bet kokia kita partija reikalinga, nes dabartinės tik žmones apvogt, meluot ir šmeižt gali. Palaikys žmonės, nes kai buvo valdžioj Skvernelis, tai daug gero padarė.

 • Pauliau, fainas esi. Nesustok. Palaikysim. Nors ir neesu skvernelio gerbėjas, bet matysim.

 • Visiems tiems naujiems parteigenossams pasakysiu:žaviuosi jumis , kaip šaltakraujėmis žyvimis,benardarčiomis putotuose partijų vandenyse.Jūsų išvystyta uoslė nepalieka abejingų piliečių.Kiek kartų kailiai buvo versti iki ir atėjus Uspaskiui,a?Dabar jis vėl ant kojų žlugus pilietininkams.Ačiū Sverneliui kad radosi su iniciatyva,nes mūsų našlaičiai,ašaromis apsipylę būtų prašęsis atgal pas Viktorą.Heil ,bičiuliai,sieg heil!

 • Nuotraukoje nėra valstiečio Kaminsko, kokioje dabar partijoje glausis, ar taip ir liks Uspaskinis😀

 • Vieni Karbauskiniai, kiti Uspaskiniai, treti masiulyniai, ketvirti – kirkiliai, o penkti- lansberginiai. Ot naujienos ant Lietuvos, net juokas ima.

 • Žmogus gal ir geras,bet per minėtą laiką valdžioje jau galėjo pasitarnauti visuomenei.Pasigendu iniciatyvos vardan visuomenės gerovės. Kiek pamenu tik nesėkmingai bandė laiduoti už DRAUGĄ.

 • Tegu žentas pirmiausia paaiškina kokį vaidmenį atliko jo žmona vadovaudama ligoninės viešiesiems pirkimams, ir kodėl su jo uošvienės pagalba buvo ligoninės dyrikas įtaisytas dirbti chemijoje

 • Gera kompanija, Šilgalis, mogenienė, Kėdainių senienos, Dastikas, šedevras Gruzdevas, tai daug ką pasako, o gaila Kacevičiaus, taip darbietis nusivažiavo.

 • Sušiktas „anonimas“ miršta iš baimės. O kokiai kategorija save priskiria? Brudų, melagių, šmeižikų?

 • Pagyvensime pamatysime, gal ir įdomu, nes dabar tai jau tikrai nėra iš ko rinktis Kėdainiuose.
  Liberalų kaip ir nėra – ten visi pagal arogantiškojo, sociopatiškojo, Grinkevičiaus dudele šoka.
  Socdemai – tai visai sorry, nesuprantu kur Sotnik kur Talmantas su Biciunu.
  Valstiečiai – tai „padėk dieve“ rėksnės dvi.
  Koncervatoriai tai net nežinau ar tokie yra, toks storas buvo piktas ant visu, savo tiesą čia bandė pramušti.
  Tai iki šiol tik darbiečiai buvo normaliausi.
  Pažiūrėsim ką šitie parodys.

 • Darbiete tu darbiete😀, jau 30 metų Kedainius valdo darbiečiai, o tu miegi letargo miegu,o gal dėvulis,, nedavė” susigaudyti. Apgėtina vargšelė.

 • Partijos guru projektų vadove liepė žentui kurt dar vieną darinį durneliams mulkint??vagių ir banditų šaika???

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video