FK „Kėdainiai“ sezoną pradėjo pergale: sutriuškino kauniečius

 FK „Kėdainiai“ sezoną pradėjo pergale: sutriuškino kauniečius

FK „Kėdainiai“/ klubo nuotr.

rinkosaikste.lt

Vakar, gegužės 26-osios vakare, prasidėjo Lietuvos futbolo federacijos III lygos KAFF ir MAFF pirmenybės. FK „Kėdainiai“ jas pradėjo įspūdinga pergale: namuose rezultatu 7-2 sutriuškino Kauno ekipą „Nadruvis-Imsrė“.

Kėdainių komanda nuo pat pirmojo kėlinio pradžios perėmė kamuolio ir žaidimo kontrolę ir nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. Varžovai turėjo tik kelias progas pasižymėti ir jomis pasinaudojo.

Pirmąjį kėlinį FK „Kėdainiai“ laimėjo 3-0, o varžybas 7-2.

Rungtynėse įvarčiais išsiskyrė Arminas Pikelis pelnęs „hetriką“-3, ir Lukas Jermakovas pelnęs dublį-2, o Deividas Paulauskas ir Martynas Vaitkus pelnę po vieną įvartį.

Klubo vyr. treneris Donatas Jodenis kvietė kėdainiečius palaikyti krašto komandą jau netrukus vyksiančiose antrose pirmenybių rungtynėse.

„Laukiame sirgalių ateinančiose rungtynėse birželio 8 dieną, 19:30 val. Kėdainių miesto centriniame stadione susitiksime su FK „Kazlų Rūda-Švyturys“ komanda.

Antrosios varžybos, tikėtina, bus jau sudėtingesnės, varžovai bus dar stipresni. Tačiau tikimės pergalės“, – vylėsi klubo vyr. treneris.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video