Kėdainiai pasiruošę priimti ukrainiečius

 Kėdainiai pasiruošę priimti ukrainiečius

Vienas iš variantų –priimti žmones šiuo metu nenaudojamose Pernaravos mokyklos patalpose./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt

Jei prireiks, Kėdainių rajonas yra pasiruošęs apgyvendinti iki pusės tūkstančio ukrainiečių.

Kaip informavo Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, rajonas galėtų paruošti laikinas apgyvendinimo vietas.

,,Daliai, apie 180 žmonių, būtų sudarytos labai geros sąlygos, kitiems kuklesnės, bet, jei reiktų, 500 žmonių būtų pasirūpinta.

Žinoma, prireikus, kreipsimės pagalbos ir į mūsų žmones, kad visi kartu bičiuliškai priimtume nukentėjusius ir padėtume jiems įsikurti“, − sakė Arūnas Kacevičius, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius ir ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas. 

Savivaldybėje ryte prieš pateikiant skaičius LR Vidaus reikalų ministerijai buvo apsvarstytos galimybės priimti žmones šiuo metu nenaudojamose Pernaravos, Gudžiūnų mokyklų patalpose, kurios yra nors ir nenaudojamos, bet nėra apleistos. Jos šildomos ir jose neatjungtas vanduo. Sąlygos gyventojams ten nebūtų idealios, bet tai būtų laikina išeitis.

Taip pat preliminariai tartasi su miesto viešbučiais.

Kaip informuoja LR Vidaus Reikalų ministerija, pirmieji pabėgėliai galėtų pasiekti Lietuvą jau ir šį vakarą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video