Kauniečių nuotykiai Kėdainiuose: pavogė striukę, akinius, 10 Eur, aplamdė mašiną

 Kauniečių nuotykiai Kėdainiuose: pavogė striukę, akinius, 10 Eur, aplamdė mašiną

Kauniečiai neišsiteko kiemuose ir sukėlė eismo įvykį. Abu vyrai papuolė į pareigūnų rankas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Joninių išvakarėse Kėdainiuose apsilankė kauniečiai. Jauni vyrai į mūsų miestą vyko toli gražu ne gerų ketinimų vedami. Jie apvogė automobilį, pavogė striukę, akinius, dešimt eurų. Negana to, važiuodami automobiliu neišsiteko kiemuose, sukėlė eismo įvykį. Abu vyrai papuolė į pareigūnų rankas.

Pranešė gyventojai

Birželio 22 dieną, apie 16.30 val., į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino daugiabučio gyventojai, kurie informavo, jog Kėdainiuose, Respublikos g. 26-uoju numeriu pažymėto namo kieme stovinčiame automobilyje BMW sėdintys du vyrai triukšmauja, kabinėjasi prie aplinkinių.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai.

Rado niekadėjus

Atvykę pareigūnai rado nurodytus asmenis sėdinčius automobilyje.

Pareigūnai dėl įvykio atlieka aplinkybių patikslinimą, kauniečių automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Tuo pat metu prie pareigūnų priėjo vienas pilietis, kuris nurodė, kad apvogtas jo automobilis. Pareigūnai patikrino dviejų jaunikaičių BMW automobilį ir ten aptiko vogtus daiktus: striukę, akinius, dešimt eurų ir kt. smulkmenas.

Paaiškėjo, kad vyrai, apvogę automobilį, niekur nebėgo, o laiką leido tame pačiame kieme, kuriame ir įvykdė savo juodą darbelį.

Apgadino mašiną

Kauniečiai neišsiteko daugiabučio namo kieme ir kliudė čia stovėjusį „Volvo“. Pareigūnai nustatė, kad vairuotojas apie įvykį policijai nepranešė, pasišalino iš įvykio vietos. 

Aut. past.

Maža to, paaiškėjo, kad kauniečiai dar ir apgadino kėdainiečio automobilį. Neišsitekę daugiabučio namo kieme kauniečiai kliudė čia stovėjusį „Volvo“.

Tiesa, pareigūnai nustatė, kad vairuotojas apie įvykį policijai nepranešė, pasišalino iš įvykio vietos.  Patikrinus 1998 metais gimusio vairuotojo blaivumą paaiškėjo, kad vairuotojas buvo blaivus.

Kiek laiko kauniečiai stovėjo šio daugiabučio kieme, nėra aišku. Gyventojai pasakojo, kad šie vyrai automobilius „tikrino“ ir naktį.

Pareigūnai dėl įvykio atlieka aplinkybių patikslinimą, kauniečių automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Įvykis tiriamas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video