Karštoji linija: Bilietėlius parduoda ir pačiuose autobusuose

 Karštoji linija: Bilietėlius parduoda ir pačiuose autobusuose

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Viltė BARASEVIČIŪTĖ

Kėdainietė Raimonda, retai besinaudojanti miesto viešuoju transportu, klausia – kur nusipirkti vienkartinį autobuso bilietėlį? Kol nebuvo pandemijos, juos autobusuose pardavinėdavo patys vairuotojai, o kaip yra dabar?

Atsakymą į Raimondos klausimą pateikė UAB „Kėdbusas“ direktorius Remigijus Naujokas: ,,Vienkartinį ir terminuotą bilietą galima nusipirkti autobusuose ir autobusų stoties bilietų kasoje.

Miesto autobusų vienkartiniai bilietai parduodami autobuse. Jie kainuoja 0,60 euro. Su 50 proc. nuolaida bilieto kaina siekia 0,30 euro, o su 80 proc. nuolaida – tik 0,12 euro.

Miesto terminuoti (mėnesiniai) bilietai parduodami tik autobusų stoties kasoje. Terminuotą bilietą, galiojantį visomis mėnesio dienomis, galima nusipirkti už 23,17 euro, galiojantį tik mėnesio darbo dienomis – už 18,83 Eur, o terminuotas vardinis bilietas visomis mėnesio dienomis su 50 proc. nuolaida kainuoja 11,58 euro, terminuotas vardinis bilietas visomis mėnesio dienomis su 80 proc. nuolaida – 4,63 euro.

Visiems moksleiviams miesto ir priemiesčio autobusuose, autobuso vairuotojui parodžius mokinio pažymėjimą, vienkartinis bilietas parduodamas su 100 proc. nuolaida.“

UAB „Kėdbusas“ direktorius R. Naujokas prašo keleivių atsiskaityti už iš vairuotojo perkamus bilietus ne didesniu nei 5 eurų nominalo banknotu arba pagal galimybes iš anksto pasiruošti pinigus bilietui pirkti be grąžos ar kiek įmanoma atsiskaitinėti stambesnėmis monetomis, kad vairuotojas galėtų greičiau parduoti bilietus.

Tokiu būdu bus sutaupytas autobusu važiuojančių keleivių ir vairuotojų brangus laikas.

1 Komentaras

  • O juk galėtumėt prisijungti prie Kauno naujosios elektroninių bilietų sistemos….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video