Kalėdų dovanos, priversiančios pamiršti laiko tėkmę

 Kalėdų dovanos, priversiančios pamiršti laiko tėkmę

Kas jau kas, tačiau vaikai Kalėdų laukia ypač. Na, o viena svarbiausių šios šventės atributų yra dovanos. Tad, nieko keista, kodėl tėveliai skiria daug laiko bei pastangų, tam, kad savo atžalas pradžiugintų tobuliausiomis dovanomis. Laikas iki šios šventės sparčiai tirpsta, ir, jei jūs vis dar neturite, ką padėti po egle išskirtinį rytą, turime puikių dovanų idėjų. Tai – idėjos  tokių dovanų, kuriuos tikrai privers pamiršti laiko tėkmę.

Nintendo switch

Nintendo switch – viena iš idėjų dovanos, kuri tikrai leis pamiršti laiko tėkmę. Tie vaikai, kurie jau turi šį įrenginį savo namuose, sako, kad leidžiant laiką žaidžiant, net nepastebi, kaip greitai prabėga laikas. Jis lekia dar sparčiau, jei prie smagios pramogos prisijungia brolis ar sesė, draugai ar tėveliai su seneliais.

Tad, jei norite, kad jūsų vaikas turėtų galimybė įdomiai leisti laiką vienas, su draugais ar su jumis, Nintendo switch Kalėdoms – puikus pasirinkimas. Juo labiau kad Nintendo switch kaina yra kintanti, tad akcijos metu šį įrenginį nupirksit kur kas pigiau.

Knygos

Knygų niekada nebus per daug, o ypač vaikams, nes jie tiek dar daug visko turi atrasti, pamatyti bei patirti. Na, o knygos yra puiki galimybė keliauti po visą margą pasaulį, neišeinant iš namų. Taigi, vienas geriausių dovanų, kokią tik galite įteikti savo vaikui šios šventės proga yra knygos.

Tokiu būdu padovanosite vaikui galimybę keliauti pasaulį, pažinti bei atrasti, o taip pat – daug naujų žinių ir įgūdžių. Ir tikrai nebūtina apsiriboti tik pačiu mėgstamiausiu vaiko knygų žanru –suteikite galimybę atrasti ir kitus žanrus.

Dar viena priežastis, kodėl būtent knyga yra puiki dovana – ta, jog knyga turi būti skaitoma. Vadinasi, perskaitę gautą knygutę jūsų vaikas ja galės pasidalinti su bendraamžiais, tad tokiu būdu joje esančios žinios pasieks dar didesnį ratą vaikų.

Saldumynai be cukraus

Na, taip, kokios gi šventės be saldumynų? Jie tikrai yra būtinas šios šventės akcentas, tad jūsų vaikai tikrai liks patenkinti, jei gaus ką nors saldaus bei skanaus. Tiesa, visgi net šventiniu laikotarpiu derėtų nepamiršti ir atsižvelgti į esamas tendencijas ir prisiminti, kad mūsų šalies vaikai ir taip pat daug suvartoja cukraus. Todėl ypač puikiu pasirinkimu taps saldumynai be cukraus. Na, ir, žinoma, saldumynų ragavimas tikrai privers pamiršti laiko tėkmę.

Dėlionės

Norite, kad jūsų vaikas laisvą laiką leistų įdomiai ir net nepastebėtų, kaip jis lekia, tačiau nesinaudotų išmaniaisiais įrenginiais? Dar viena tokios dovanos idėja yra dėlionės. Šiandien – jos pačios įvairiausios, todėl tikrai rasite, kas labiausiai sudomintų jūsų vaiką: tai gali būti dėlionė su gyvūnų ar paukščių atvaizdu, dėlionė su gamtos peizažu ar dėlionė su vaiko pamėgto personažo atvaizdu. Ypač didelį dėlionių pasirinkimą rasite čia.

LEGO

Šiandien jau ra sakoma, kad su LEGO jau spėjo užaugti net ne viena karta. O, ar galėtų būti kitaip – juk būtent konstravimas taip įtraukia, kad vaikai net nepastebi, kaip greitai pralekia valandos kuriant pačius unikaliausius statinius. Norite, kad tokią galimybė turėtų ir jūsų vaikai? Telieka  pradžiuginti juos šiais konstruktoriais.

Konsolės

Žaidimų konsolės šiandien sudaro labai didelį pasirinkimą ir yra labai mėgstamos vaikų, todėl viena iš  jų gali tapti tikrai puikia dovana jūsų atžalai.

Kaip matyti, yra daugybė dovanų, kurios jūsų vaikams leis pamiršti laiko tėkmę. Tad telieka tik nuspręsti, ką dovanosite šiemet.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video