Kalbų mokyklos absolventams įteikti baigimo pažymėjimai (FOTOGALERIJA)

 Kalbų mokyklos absolventams įteikti baigimo pažymėjimai (FOTOGALERIJA)

Kėdainių kalbų mokyklos baigimo pažymėjimus atsiėmė šešiolika 29-osios laidos absolventų./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Kėdainių kalbų mokyklos absolventai rinkosi į vieną gražiausių ir įsimintiniausių švenčių – baigimo pažymėjimų įteikimo ceremoniją. Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje neformaliojo vaikų švietimo baigimo pažymėjimus atsiėmė šešiolika 29-osios Kalbų mokyklos laidos moksleivių.

Pasidžiaugė ir dėkojo

Kalbų mokyklos direktorė Aida Bilinskienė, sakydama sveikinimo kalbą, nuoširdžiai pasidžiaugė Kalbų mokyklą baigusių moksleivių pasiekimais, dėkojo jiems, jų tėveliams ir pedagogams.

Ugdymo įstaigos vadovė pastebi Kalbų mokyklos programas besirenkančių absolventų skaičiaus mažėjimą, tačiau, nepaisant skaičių, pasiekimai visada džiugina, sakė ji.

Absolventus taip pat sveikino ir sėkmės bei kantrybės jiems linkėjo Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Apdovanojo pačius geriausius

Kalbų mokyklos direktorė Aida Bilinskienė, sakydama sveikinimo kalbą, nuoširdžiai pasidžiaugė Kalbų mokyklą baigusių moksleivių pasiekimais, dėkojo jiems, jų tėveliams ir pedagogams./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Iš šešiolikos Kalbų mokyklą baigusių absolventų Ramintai Agafonovaitei neformaliojo vaikų švietimo programą pavyko užbaigti puikiai. Jai V. Tamulis įteikė padėkos raštą ir dovanėlę.

Už labai gerus programos rezultatus, atsakingumą, pilietiškumą, aktyvų dalyvavimą Kalbų mokyklos visuomeninėje veikloje, projektuose ir puikius rezultatus anglų kalbos olimpiadose bei konkursuose Kalbų mokyklos padėkos raštais, dovanų kortelėmis ir užrašinėmis apdovanoti penki kalbinukai: Ignas Kavaliauskas, Aurida Vaitkevičiūtė, Aistė Starkauskaitė, Livija Lapėnaitė ir Martyna Buklytė.

Baigiantis vieniems mokslo metams, Kalbų mokyklos bendruomenė jau ruošiasi kitiems ir kviečia įvairaus amžiaus Kėdainių rajono mokinius ir suaugusius į įvairias programas. Šiuo metu kraštiečiams siūlomą Kalbų mokyklos neformaliojo vaikų švietimo programą rudenį papildys ir italų kalba.

Aut. past.

Susidomėjimas kalbomis

A. Bilinskienė pažymi, jog 29-osios laidos absolventai, kurie ketverius metus Kalbų mokykloje mokėsi užsienio kalbų, daugiausia rinkosi anglų kalbą.

„Ji buvo išskaidyta į tam tikrus segmentus: gramatiką, praktiką, kalbėjimą ir skaitymą bei kūrybinį rašymą.

Kaip antrą neformaliojo vaikų švietimo programos užsienio kalbą nemažai mokinių rinkosi ispanų kalbą.

Kalbų mokykloje vis dar populiari išlieka rusų kalba, šiek tiek mažėja susidomėjimas vokiečių kalba“, – pastebi A. Bilinskienė.

Džestinos Borodinaitės nuotr.

Nauji pasiūlymai

Na, o baigiantis vieniems mokslo metams, Kalbų mokyklos bendruomenė jau ruošiasi kitiems ir kviečia įvairaus amžiaus Kėdainių rajono mokinius ir suaugusiuosius į įvairias programas.

Šiuo metu kraštiečiams siūlomą Kalbų mokyklos neformaliojo vaikų švietimo programą rudenį papildys dar viena – italų kalba.

„Taip pat tradiciškai šeštadieniais kviesime pradinukus į mūsų mokykloje dirbančių mokytojų parengtą programą „Atrask. Patirk. Išmok“.

Tyrinėjimu pagrįstos programos metu vaikai susipažins su įvairiomis užsienio kalbomis, jų kultūra, papročiais, o jei susidomės kuria nors iš jų, galės lengviau pasirinkti vienokią ar kitokią Kalbų mokykloje siūloma programą“, – mano A. Bilinskienė.

Populiariausia programa

Šiuo metu Kalbų mokykloje, anot A. Bilinskienės, didžiausias mokinių skaičius – pradinukams skirtose programose.

„Jie dažniausiai mokosi anglų kalbos, taip pat aktyviai prisijungia prie švietimo įstaigoje veikiančios „Išmaniųjų mokyklėlės“, kurioje integruotai mokosi lietuvių, anglų kalbų, pasaulio pažinimo ir matematikos. Tai – viena iš populiaresnių Kalbų mokyklos programų“, – pažymi A. Bilinskienė.

1 Komentaras

  • Dar darželiuose išleistuvės būna. Meras ir ten vaidelenasi? Ryškiai neturi ką veikti valdžia… Visi rinkiminiai pažadai jau išpildyti?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video