Kaip tinkamai išsivalyti patalpas po remonto?

 Kaip tinkamai išsivalyti patalpas po remonto?

Nepriklausomai nuo to, kaip buvote atidūs atliekant statybos darbus, ar grindis ir baldus padengėte plastiku ar popieriumi, kai kuriose vietose visada lieka nedideli dažų lašeliai, storas dulkių sluoksnis, skiedinio ar cemento lašeliai. Nesvarbu, ar padarėte pilną remontą, miegamajame įkūrėte židinį ar net pakeitėte tapetus virtuvėje, po remonto darbų namas visada purvinas. Kartais net stipriausių ploviklių pirkimas ir šveitimas nėra pakankamas sprendimas. Kyla klausimas, kaip susitvarkyti su visu tuo purvu ir dulkėmis. Laiku nenuvalytos dulkės gali sukelti daugybę ligų ir alergijų. Kad palengvintumėte savo gyvenimą, turėtumėte perskaityti keletą patarimų, kaip valyti po statybininkų darbo.

Nuo ko pradėti, kai vyksta valymas po remonto? Išvalyti po remonto ir statybos darbų paprasta. Visada pirmas darbas bus atidaryti langus, kad išvėdintumėte patalpas nuo klijų, gipso, medienos kvapo ar bet kokio iki šiol atlikto remonto. Tada galite pašalinti didesnius objektus, tokius kaip cemento maišai, sulaužytos plytelės, suplyšę kilimai ir pan.

Tada pradėkite valymą nuo lubų žemyn, įsitikindami, kad lankotės kiekviename kampelyje, šviestuvuose, languose, sienose, balduose ir grindyse. Sienas galite valyti sausu ar drėgnu skudurėliu, priklausomai nuo to, kuo jos padengtos – dažais ar tapetais. Naudokite visus turimus valymo prietaisus ir negailėkite valymo priemonių bei pastangų. Kuo daugiau pastangų įdėsite, tuo geresni rezultatai bus jūsų namams.

Vonios kambario valymas. Kriauklės, vonios, dušo keitimas, visų plytelių klojimas ar net keitimas vonioje yra itin nešvarus ir lėtas darbas. Žinoma, pirmasis jūsų darbas bus išvalyti visus sanitarinius gaminius ir stambias šiukšles, likusias po renovacijos. Kiekvieną kartą po remonto valydami visada pradėkite žingsniais, pradedant nuo didžiausio ir baigiant mažiausiu daiktu.

Neskubėkite valyti vonios plytelių plovikliu. Pirmiausia nuvalykite sausa mikropluošto šluoste, o tada pradėkite šlapią valymą. Taigi dulkės nukrenta daug lengviau. Jei stebite bet kokius klijų pėdsakus, nedelsdami nuvalykite juos stipriu skiedikliu arba nagų lako valikliu.

Langų poliravimas. Tiek langai, tiek rėmai dažniausiai būna padengti daug dulkių. Jei atsitiktų, kad turite silikono ar klijų likučių, pirmiausia naudokite grandiklį. Dažų pėdsakus langų plokščių kraštuose galite pašalinti vatos diskeliu, suvilgytu nagų lako valikliu. Tačiau norėdami išvengti panašių problemų ateityje, galite nuvalyti lango kampus ir kraštus su muilu, kad dažai nepriliptų.

1 Komentaras

  • o ačiū, naudinga info. daromės dabar remontą, gerom kainom priemones perkam iš bjarnum.lt, kai baigsis reikės tvarkytis..

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video