Kaip pasirūpinti kurjerių darbo efektyvumu?

 Kaip pasirūpinti kurjerių darbo efektyvumu?

Efektyvus ir gerai suplanuotas kurjerių darbas bei siuntų pristatymas pravers kiekvienam verslui. Kaip kurjerių programinė įranga gali padėti būtent jums?

Siuntinių gabenimo paslaugos – lengva užduotis su „Deliveo“ 

Tinkamas siuntų pristatymas yra viena iš svarbiausių verslo dalių! Jeigu norite pagreitinti ir pagerinti šį procesą, „Deliveo“ kurjerių programinė įranga (daugiau informacijos apie šią sistemą galite rasti čia: https://deliveo.eu/lt) bus tobulas pasirinkimas! 

Pati kurjerių darbo sistema jau nuo 2012 m. yra naudojama skirtingiems siuntų pristatymo projektams ir yra nuolat tobulinama pagal klientų poreikius ir atsiliepimus. Apart to, kuo jūsų verslui bus naudingos siuntinių gabenimo paslaugos?

Visų pirma, jūsų klientai galės realiu laiku matyti siuntinių būseną bei vietą, todėl bus užtikrinamas pristatymo skaidrumas. Žinoma, taip pat pagelbės ir tai, kad „Deliveo“ kurjerių paslaugų sistema suteiks automatinį aptarnavimo mokesčio apskaičiavimą bei tvarkys SMS ir el. laiškų siuntimą klientams. 

Ar norite sutaupyti? Tada „Deliveo“ maršrutų optimizavimas padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir degalų. Taip su programine įranga kurjeriai susiplanuos visus dienos maršrutus ir su žemėlapiu apžvelgs artimiausius adresus bei tinkamiausius jų pasiekimo būdus.

Kaip užtikrinti sėkmingą maisto pristatymą?

Maisto pristatymas šiuo metu ir toliau išlaiko savo populiarumą verslo pasaulyje. Ar ir jūs norite užtikrinti savo pristatymų kokybę? Tada jums gali praversti kurjerių programinė įranga „Deliveo“, kuri sukurs tinkamą ryšį tarp restorano, kurjerio ir kliento!

Taigi, kokie yra šios kurjerių programinės įrangos privalumai? Visų pirma, su „Deliveo“ tiek klientas, tiek restoranas gali sekti tikslią kurjerio vietą žemėlapyje ir taip sužinoti, kada reikėtų laukti pristatymo. Toks aiškumas padės visoms pusėms mėgautis geriausia kokybe ir žinoti, kas vyksta būtent tą akimirką!

Ar norite dar labiau supaprastinti šį procesą, kai turite daug užsakymų? Tada „Deliveo GO“ paieškos balsu palaikymas tikrai pagelbės. Taip pat padės ir tai, kad restoranas galės pasinaudoti kalbos atpažinimo funkcija ir taip nusiųsti komentarą kurjeriui. Tokios funkcijos pravers bet kokiam restoranui, kuris nori gerais rezultatais džiaugtis dar greičiau! 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video