Kaip galima sutaupyti, perkant naują televizorių?

 Kaip galima sutaupyti, perkant naują televizorių?

Naujas televizorius yra nemažos išlaidos. Bent jau daugelis taip mano. Tačiau jei norite naują televizorių įsigyti pigiau, irgi yra keli variantai, kaip galima tai padaryti.

Akcijos

Nesuklysime pasakę, kad tai populiariausias taupymo variantas. Norintys mokėti mažiau žino, kad reikia dairytis akcijų. Ir tai galioja perkant tiek maisto produktus, avalynę, žaislus, drabužius, baldus ar bet ką kitą, ne išimtis ir televizorius. Beje, televizoriams akcijos taikomos tikrai dažnai ir jų dydžiai skiriasi. Jei naujo prietaiso dairysitės prieš tokias šventes kaip Kalėdos, Velykos ar pan., tikėtina, kad mėgausitės išties solidžia nuolaida. Nauji televizoriai akcijų metu pigiau parduodami ir internetu, ir fizinėse pardavimo vietose. Tačiau reikia paminėti, kad internetu pirkti tikrai kur kas patogiau ir, žinoma, greičiau.

Parametrai

Televizoriaus kainai įtakos turi nemažai aspektų, vienas iš jų yra prietaiso charakteristika. Tikrai neteigiame, kad reikėtų rinktis prastesnę kokybę vardan mažesnės kainos, tačiau gerai apsvarstykite, kokios funkcijos jums tikrai aktualios. Galbūt kai kurie parametrai, kurie turi įtakos kainai, jums net nėra reikšmingi.

Įstrižainė

Ekrano įstrižainė neabejotinai lemia televizoriaus kainą, tad labai gerai įvertinkite, ar tikrai norite didžiulio ekrano, ar vis tik tiks ir kiek mažesnis, tačiau kur kas patrauklesne kaina. Beje, renkantis įstrižainę atminkite, kad tikslinga atsižvelgti į patalpos dydį. Svarbios ir rekomendacijas dėl ekrano įstrižainės – rinktis reikia atsižvelgiant į atstumą tarp ekrano ir žiūrovo.

Senesnis modelis

Nemanykite, kad tik pats naujausias televizoriaus modelis suteiks progą mėgautis nepriekaištingu vaizdu. Šiek tiek senesnis modelis tikrai kainuos ženkliai mažiau, tačiau jo demonstruojamos funkcijos, tikėtina, tikrai nebus pasenę ir suteiks progą mėgautis kokybišku žiūrėjimu.

Raskite žemiausią kainą

Sakysite, o kaip tai padaryti? Jei televizorių pirksite fizinėje parduotuvėje, rasti žemiausią kainą visose tokį modelį siūlančiose prekybos vietose, bus gana sudėtinga užduotis. Tačiau perkant internetu palyginti skirtingų pardavėjų kainas ir rasti geriausią kainos pasiūlymą bus tikrai paprasta ir greita. Tad naudokitės pirkimo internetu teikiamomis galimybėmis ir nepermokėkite.

1 Komentaras

  • nava ne jausmes vai uz kvallitativas jaunas televizoras vajag taupit. Eeletribu jau ta tie maz ed un jo jaunaka tehnologija jo mazak patere, ko tur vairak taupit, toties jo vairak funkciju jo mazak citas ierices vajadzetu. Domaju ja tas ir pirkums uz kadiem 10 gadiem un vajag televizoru tad es pat izlemtu laikam izmantot iespeju ka naudas aizdevums lauj man maksat pec tam un pa dalam nevis visu uzreiz. ja varbut ietaupit sanaktu tad ja tas aizdevums nebutu bet man vajag tv un es ta daritu.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video