Kaimiškosiose seniūnijose lieja ištisinį asfaltą

 Kaimiškosiose seniūnijose lieja ištisinį asfaltą

Visai neseniai kelininkų desanto sulaukė Krakių seniūnijos Antežerių kaimo gyventojai. Čia buvo tvarkoma pagrindinė ir vienintelė šio mažo kaimelio Antežerių gatvė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Nors kai kuriose Kėdainių rajono seniūnijose dar netaisytos gatvių išdaužos ir duobės, tačiau jau pradėtas lieti ištisinis asfaltas. Tai reiškia, kad tvarkoma visa gatvė ar tam tikra jos atkarpa, o ne tik užtaisomos gatvėje išmuštos duobės. Ištisinis asfaltas jau išlietas šiaurės vakarinėje Kėdainių rajono dalyje – Gudžiūnų ir Krakių seniūnijose.

Gyventojai džiaugiasi

Ištisinis asfaltas liejamas ne tik Kėdainių rajono miesteliuose, pagrindinėse gyvenvietėse, bet ir visai mažuose kaimuose, rajono paribyje esančiuose kaimeliuose.

Štai visai neseniai kelininkų desanto sulaukė Krakių seniūnijos Antežerių kaimo gyventojai. Čia buvo tvarkoma pagrindinė ir vienintelė šio mažo kaimelio Antežerių gatvė. Šio kaimo gyventojai džiaugiasi, mat gatvelė buvo išties prastos būklės.

Labiausiai reikėjo

„Antežerių gatvėje ištisinis asfaltas buvo liejamas dviejose vietose, kur labiausiai reikėjo tvarkyti. Iki pilnos laimės liko išasfaltuoti nedidelę dalį, ir visa gatvė bus visiškai atnaujinta“, – pažymėjo Krakių seniūnas Ernestas Barčas.

Ištisinis asfaltas liejamas ne tik Kėdainių rajono miesteliuose, pagrindinėse gyvenvietėse, bet ir visai mažuose kaimuose, rajono paribyje esančiuose kaimeliuose.

Aut. past.

Sutvarkė visą gatvę

Gudžiūnų seniūnijos Vikaičių kaimo bendruomenės pirmininkė Rita Kvilienė pasidžiaugė, kad  šiame kaime nebeliko neasfaltuotų gatvių.

Prastos būklės Liepų gatvėje taip pat buvo išlietas ištisinis asfaltas. Moteris pasidžiaugė, kad vykdomus darbus buvo atvykęs apžiūrėti ir rajono meras Valentinas Tamulis.

Sulauks visos

Gudžiūnų seniūnas Vidmantas Cechanavičius informavo, kad mažesnių Gudžiūnų miestelio ir visos seniūnijos kaimelių bei gyvenviečių gatvių remontas bus vykdomas liepos mėnesį. Gatvių išdaužas tvarkys konkursą laimėjusi įmonė.

Netrukus prasčiausios būklės asfaltuotos gatvės bus tvarkomos ir kitose Kėdainių rajono seniūnijose.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video