Kaime vagiamos net malkos

 Kaime vagiamos net malkos

Vagiami telefonai, kompiuteriai, papuošalai, pinigai, tačiau pasitaiko ir tikrai retesnio grobio – štai viename iš Kėdainių rajono kaimų buvo pavogtos malkos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams kiekvieną savaitę tenka tirti įvairiausias vagystes. Vagiami telefonai, kompiuteriai, papuošalai, pinigai, tačiau pasitaiko ir tikrai retesnio grobio – štai viename iš Kėdainių rajono kaimų buvo pavogtos malkos. Vietiniai įtaria, kad jas išsivežė tikrai ne organizuota gauja.

Pastebėjo atvykę

Policijos pareigūnai „Rinkos aikštę“ informavo, jog kovo 19 dieną, apie 12.30 val., Krakių seniūnijos Antežerių kaime buvo pastebėta, jog iš daržinės pavogtos malkos.

Apie vagystę policijos pareigūnus informavo sodybos šeimininkai.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai apžiūrėjo sodybą, apklausė kaimynus, surinko visus įkalčius ir oficialiai buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mažo kaimelio gyventojai mano, kad čia pasidarbavo kažkoks vietinis ar aplinkinių kaimų gyventojas, mat reikėjo žinoti, kur toks malkos sukrautos bei įsibrauti į patalpą.

Aut. past.

Suma nemaža

Sodybos šeimininkai padarytą turtinę žalą įvertino apie 400 eurų.

Žmonės pasakojo, kad sodyboje jie nuolat negyvena, tačiau dažnai atvažiuoja pailsėti nuo miesto šurmulio.

Taip buvo ir minėtą dieną – vagystę žmonės pastebėjo atvažiavę iš miesto.

Tuo metu mažo kaimelio gyventojai mano, kad čia pasidarbavo kažkoks vietinis ar aplinkinių kaimų gyventojas, mat reikėjo žinoti, kur tos malkos sukrautos bei įsibrauti į patalpą.

Beje, atsirado liudininkų, kurie teigė matę kaime baltą automobilį su priekaba.

Rimti nemalonumai

Tačiau net ir malkų vagystė gali baigtis labai skaudžiai.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

1 Komentaras

  • ir nesijuokit dėl šešių metų kalėjimo.Ištrins.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video