Kabantis tiltas ne visiems teikia džiaugsmą

 Kabantis tiltas ne visiems teikia džiaugsmą

Antrąją Kalėdų dieną pastebėta, kad tilto konstrukcijos užkliuvo vandalams. Tiesa, jau pirmą darbo dieną po švenčių tiltas buvo sutvarkytas./Skaitytojo Rimvydo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš gerą mėnesį atidarytas suremontuotas kabantis tiltas per Nevėžį, jungiantis Panevėžio rajono savivaldybės Krekenavos seniūnijos Kazokų kaimą ir Kėdainių rajono savivaldybės Surviliškio seniūnijos Surviliškio kaimą, pasirodo, ne visiems teikia džiaugsmą. Antrąją Kalėdų dieną buvo pastebėta, kad tilto konstrukcijos užkliuvo vandalams. Tiesa, jau pirmą darbo dieną po švenčių tiltas buvo sutvarkytas.

Pranešė poilsiautojas

Apie tai, kad vandalams užkliuvo visai neseniai atnaujintas tiltas, „Rinkos aikštei“ pranešė mamos aplankyti atvykęs vyras.

„Atvykau pas mamą į kaimuką ir būtinai norėjau apžiūrėti visai neseniai suremontuotą mūsų tiltą. Ir žiūriu, kad tiltukas jau palaužytas. Ne vienoje vietoje, o net trijose.

Išmuštos apsauginės gegnės. Nesuprantu, kam gali užkliūti. Mama apie įvykį ir pranešė“, – dėstė piktavalių elgesiu nusivylęs Rimvydas.

Operatyviai sutvarkė

Žinia apie piktavaliams užkliuvusį ir šiek tiek apgadintą tiltą pasiekė ir Surviliškio seniūniją.

Seniūnė Reda Lukošienė patikino, kad sureaguota operatyviai ir tilto konstrukcijos pritvirtintos.

Seniūnė teigė, kad tiltą prižiūri nuolat, čia labai dažnai apsilanko ir juo eina ir vietos gyventojai, ir keliautojai. 

Traukos objektas

Tilto remontą perpus finansavo Kėdainių ir Panevėžio rajonų savivaldybės.

Tiltas reikalingas žmonėms, mat per upę neperbrisi, aplinkui apvažiuoti kito kelio nėra, tik per Krekenavą. Esant reikalui, žmonės tiltu gali susisiekti vieni su kitais, aplankyti kapus, tiesiog nueiti pas draugą pabendrauti, aptarti reikalus, nes juk ne viskas sprendžiama mobiliuoju telefonu.

Aut. past.

Kėdainių rajonui priklausančios tilto dalies atnaujinimo darbai, kainavę beveik 10 tūkst. eurų, pradėti šių metų rugsėjo mėnesį.

Kabančio tilto medinės konstrukcijos pakeistos naujomis, perdažytos pagrindinės tilto atramos.

Tiltas reikalingas žmonėms, mat per upę neperbrisi, aplinkui apvažiuoti kito kelio nėra, tik per Krekenavą.

Esant reikalui, žmonės tiltu gali susisiekti vieni su kitais, aplankyti kapus, tiesiog nueiti pas draugą pabendrauti, aptarti reikalus, nes juk ne viskas sprendžiama mobiliuoju telefonu.

Šis tiltas nėra skirtas nei pramonei, nei verslui. Jis svarbus ir reikalingas žmonėms, jų poreikiams tenkinti.

Iškilmingame atnaujinto tilto atidaryme dalyvavo ir tiltą pašventino Krekenavos bazilikos rektorius, Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonas, Vadaktėlių bei Upytės parapijų administratorius Gediminas Jankūnas, savivaldybių administracijų, statybos rangovų, gyventojų bendruomenių atstovai.

1 Komentaras

  • jei gegnės y?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video