Judėjimo protmūšyje stipriausia buvo „Lango“ komanda

 Judėjimo protmūšyje stipriausia buvo „Lango“ komanda

Laureatai! – SJMC Atvirojo jaunimo centro komanda ,,Langas“./Donato Juodenio nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Šaltą, bet jau šviesų kovo vakarą į „Vikondos“ pramogų centrą savo protus pamiklinti susirinko  beveik 100 žaidėjų. Ir tikrai juoko, aštraus ir intelektualaus humoro sukantis iš padėčių netrūko. Vakare sklandė jauki nuotaika, buvo daug šypsenų. Intelektualų komandinį žaidimą ,,Keliaujame po Lietuvą“ vedusi ir kartu su kitais visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ nariais organizavusi Danguolė Chochlovienė sakė, kad jai visai nesunku rengti protų mūšius. Ji tai daro jau ne pirmą kartą. Tačiau šį kartą žaidimas buvo net trijų turų, dėl to truko kiek ilgiau. Žaidėjai rungėsi mintimis keliaudami per Lietuvą, jos istoriją ir kitus faktus. Pergalę šį kartą nuskynė protų mūšių profesionalai „Langas“, surinkę 25 taškus iš 30 galimų. Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Atvirojo jaunimo centro suburta jaunų žmonių komanda ,,Langas“ su kapitone Ramune Ūse laurus nuskynė pelnytai. Visiems komandos nariams buvo įteikti knygyno „Pegasas“ čekiai.    

Laimėjo ,,profesionalai“

Nugalėtojų komandos kapitonė Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro jaunimo neformaliojo ugdymo koordinatorė Ramunė Ūsė po sėkmingo žaidimo ir pasiektos pergalės sakė, kad  komandai sėkmę lėmė ,,sėkmingas komandinis darbas“. Ši komanda nėra naujokai.

Į komandą susibūręs jaunimas nuosekliai ir atkakliai gilina savo įgūdžius panašiose intelektiniuose žaidimuose. Kapitonė išdavė, kad ir šiose varžybose teko vis dirsčioti į laikrodį, nes norėjo spėti į kiekvieną trečiadienį vykstantį Protų mūšio žaidimą „Uršulės“ restorane, kuriame azartiška komanda dalyvauja kiekvieną kartą.

Be to, komandos narys yra ir profesionalus istorikas Povilas Jurevičius. Jo žinių bagažas labai padeda siekiant pergalės, bet variklis – jaunimo užsidegimas. Komandai koją pakišo tik lietuviškų dainų ir jų autorių nežinojimas III ture. Tačiau jie vis tiek buvo geriausi.

Komanda ,,Lietuviškas haremas“ buvo itin smagiai nusiteikusi./Donato Juodenio nuotr.

Ne tik varžėsi, bet ir linksminosi

Tradiciniu tampančiame protmūšyje ,,Žibutės“, ,,Braškės“, ,,Lietuviškas haremas“, ,,Langas“, ,,Linksmuolė“, ,,Išmintingieji kurmiai“, ,,In cognoto“ ir ,,Viltis“ rungėsi III turuose, kiekviename atlikdami po 10 užduočių. Ant visų stalų pasistiprinimui bei įkvėpimui buvo paserviruotos šviežios braškės. Komandoms scenoje pasirodymą surengė jaunoji atlikėja kraštietė Aistė Bugaitė.

,,Visas 8 komandas siejo geras humoras ir nuotaika, o skyrė ne intelektiniai gebėjimai, bet tik užsispyrimas siekiant tikslo. ,,Langas“ buvo mūsų svečiai ir jie buvo atkakliausi. Visi dalyviai buvo verti saldžių prizų, kuriuos ir išdalinome komandoms“, − sakė visuomeninio judėjimo pirmininkas vicemeras Paulius Aukštikalnis.

1 Komentaras

  • ačiū labai visiems už gerą nuotaiką, lauksime kito karto.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video