Josvainiuose rekonstruota dar viena gatvė

 Josvainiuose rekonstruota dar viena gatvė

Kėdainių rajono savivaldybė 2021 metų pabaigoje Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis rekonstravo Josvainių miestelio Vyšnių gatvę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone palaipsniui mažėja miestelių, kuriuose vis dar likę neasfaltuotų gatvių. Praėjusių metų pabaiga Josvainiuose paženklinta dar vienos gatvės visišku sutvarkymu. Vietiniai džiaugiasi, kad darbai, nors ir pamažu, bet juda, o žmonės gali gyventi šiuolaikiškai, nekvėpuodami pravažiuojančių automobilių dulkėmis.

Skyrė savivaldybė

Kėdainių rajono savivaldybė 2021 metų pabaigoje Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšomis rekonstravo Josvainių miestelio Vyšnių gatvę.

Šios gatvės kapitaliniam remontui, techninei priežiūrai ir inžinerinėms paslaugoms buvo skirta daugiau kaip 25 tūkst. eurų. Už šias lėšas buvo rekonstruota 1250 m2  gatvės.

Josvainių seniūnas A. Sirvidas patvirtino, kad gatvių asfaltavimas yra vienas opiausių klausimų, kuriuos tenka spręsti savivaldai.

Aut. past.

Pilnas remontas

Už šias lėšas gatvėje pakeistas smėlio pasluoksnis, skaldos pasluoksnis, įrengtas naujas asfaltas.

Tai reiškia, kad šis kelias, kartu su įvažomis, gyventojams tarnaus gerų dvidešimt metų be jokio remonto.

„2020 metais iš pagrindų Josvainiuose buvo sutvarkytos dvi gatvės, 2021 – viena. Praktiškai kasmet tvarkoma tai viena, tai kita gatvė.

Žinoma, žmonės norėtų, kad viskas vyktų greičiau, tačiau realybė yra tokia, tenka palūkėti, tačiau darbai vyksta“, – paaiškino Josvainių seniūnas Algimantas Sirvydas.

Kreipiasi žmonės

Josvainių seniūnas patvirtino, kad gatvių asfaltavimas yra vienas opiausių klausimų, kuriuos tenka spręsti savivaldai.

„Žmonės kreipiasi, jie nori gyventi sutvarkytose gatvėse. Mes važiuojame, žiūrime, tariamės su seniūnaičiais.

Smagu, kad darbai juda. Kasmet po vieną ar kelias gatveles išasfaltuojame. O asfaltuoti pačiuose Josvainiuose dar tikrai yra ką, dar yra gatvių su žvyro danga, jos taip pat turės būti išasfaltuotos“, – pažymėjo A. Sirvidas.

Išasfaltavo dvi

2020 metais Kėdainių rajono savivaldybė Josvainių miestelio Alyvų gatvės rekonstrukcijos darbams skyrė 87 819 eurų, o šio miestelio Vienybės gatvės rekonstrukcijai – 106 694 eurų.

Abejose gatvėse buvo įrengtas asfaltuotas kelias.

Reikėtų pažymėti, kad iš tiesų buvo numatyta, jog darbai Alyvų gatvėje bus atlikti per dvejus metus, tačiau pavyko viską suderinti taip, kad gyventojai per žiemą nebūtų palikti purvyne ir gatvė buvo rekonstruota per metus.

3 Komentarai

  • Gal reiktų atkreipti dėmesį ir josvainiuose, Kėdainių gt. Gatvė atrodo niūriai – šaligatvių arba nėra arba lūženos. Respublikinės reikšmės kelias.

  • Dzieve,dzieve,patvarko kelis simtus metru ir skalambija visais varpais.Reikia visas gatves ir kelius naujai perkloti,o tai baisus visi,vien lopai ant lopo ir vistiek duobes.

  • Štai ir Kėdainiuose sutvarkytas takas tarp Kanapinsko ir Chemikų gatvės pakeliui į Aušros vidurinę ir Ledo areną. Toks jausmas,kad atsiduri karo nualintoje bombų išdaužytoje teritorijoje. Galvoji, ar čia ne koks Donbasas. Juokingiausia,kad tai turbūt vienas einamaisių takų Kėdainiuose. Ir pirmokai, ir mokytojai, ir visi likę ir plaukia, ir šokinėja, kai kas ir subine ar nosimi taką patarkuoja ar paaria dar giliau. Greitai turbūt reikės Vytinę iš Nevėžio perkelti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video