Josvainių gatvėje sužalotas muštynių tramdyti atskubėjęs pareigūnas

 Josvainių gatvėje sužalotas muštynių tramdyti atskubėjęs pareigūnas

Josvainių gatvėje sužalotas policijos pareigūnas.

Lietuvos policijos departamentas išplatino pranešimą apie Kėdainių mieste sužalotą policijos pareigūną. Pirminiais duomenimis, pareigūnas nukentėjo tramdydamas muštynių dalyvius.

Policijos departamento duomenimis, rugsėjo 11 d., apie 19 val. 37 min., policijos pareigūnams, atvykusiems į iškvietimą dėl muštynių ir sulaikant muštynėse dalyvavusį vyrą, šis aktyviais veiksmais priešinosi Kėdainių r. policijos komisariato pareigūnui ir jį sužalojo. Pareigūnas gydomas ambulatoriškai.

1985 metais gimęs įtariamasis buvo neblaivus. Jam nustatytas 2.07 promilės girtumas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę. 

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 286 str. (Pasipriešinimas valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui).

Baudžiamajame kodekse nurodoma, kad tas, kad pasipriešino valstybės tarnautojui ir nepakluso teisėtiems jo reikalavimams yra  baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Plačiau apie įvykį skaitykite ,,Rinkos aikštės“ laikraštyje.

3 Komentarai

  • Kas ce toks?

  • aS ce as makgreogaras esu

  • Dabar gaus pd.. erelis.. 💩

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video