Jonavos ligoninės akušerijos ginekologijos skyrius laukia gimdyvių

 Jonavos ligoninės akušerijos ginekologijos skyrius laukia gimdyvių

Besilaukiančioms moterims neretai iškyla klausimas, kurioje ligoninėje ar skyriuje sulaukti mažylio atėjimo į pasaulį, kad pirmasis mažylio kvėptelėjimas būtų sklandus, būtų užtikrinta visapusiška mamytės ir naujagimio priežiūra. Kadangi vykstant sveikatos apsaugos reformai, akušerijos paslaugos yra koncentruojamos Vilniuje, Kaune, mažylio belaukiantiems tėvams dažnai tolimas važiavimas yra problematiškas, nepatogus, artimiesiems darosi sunku aplankyti gimdyvę.

Kviečiame pasinaudoti Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus paslaugomis, kuriame visą parą teikiamos gimdymo, nėštumo patologijos ir ginekologijos sveikatos priežiūros paslaugos.

Šiame skyriuje dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai akušeriai-ginekologai, kurie nuolat tobulinasi dalyvaudami konferencijose ir stažuotėse, tame tarpe užsienyje. Skyriaus vedėja I. Grušaitė-Vanagienė bei gydytoja akušerė ginekologė N. Balasevičienė vertinamos pacienčių dėl profesionalumo, malonaus bendravimo, skiriamo nuolatinio dėmesio.

Būsimas mamytes kviečiame susipažinti su skyriaus personalu, aplinka, kadangi skyriuje veikia akušerijos dienos stacionaras, kuriame esant poreikiui jame nėščiosios gali lankytis kasdien ir aptarti rūpimus klausimus.

Dienos stacionare stebima nėščiosios ir vaisiaus būklė, atliekami visi reikalingi tyrimai įskaitant ultragarsinį, taikomas gydymas, suteikiama pilnavertė konsultacija, sudaromos visos sąlygos, kad moteris jaustųsi saugi viso nėštumo ir būsimo gimdymo metu.

Gimdymo palatose yra visa reikalinga įranga tam, kad gimdymas vyktų sklandžiai ir saugiai. Gimdyvė ir ją lydintis artimas asmuo gimdymo palatoje gali būti kartu viso gimdymo metu. Gimdymo skausmo malšinimui gimdyvė gali pasinaudoti gimdymo palatoje esančia didele vonia, „Gymnic“ kamuoliu bei pasirinkti jai patinkančią padėtį.

Gimdyvės pageidavimu taikomas nuskausminimas, esant poreikiui taikoma epidūrinė analgezija (visą parą). Moteriai pageidaujant, gali būti naudojama muzika, aromaterapija. Gimdymo metu gimdyvės ir vaisiaus būklė stebima kvalifikuotos medikų komandos, esant reikalui operacinėje dirbantis personalas bei gyd. anesteziologai yra pasirengę tam, kad būtų galima kuo skubiau atlikti cezario pjūvio operaciją ar kitą reikalingą intervenciją.

Pagimdžiusios mamytės guli atskirose atsinaujinusiose palatose kartu su savo naujagimiais, o šeimai pageidaujant, naujagimio priežiūrai gali likti ir vaikelio tėtis. Palatose veikia TV bei WiFi ryšys. Po gimdymo suteikiama visa reikalinga pagalba moterims bei naujagimiams, gimdyvės mokomos ir skatinamos natūraliai žindyti.

Ginekologijos padalinyje atliekamos plataus spektro ginekologinės operacijos. Didžioji dalis ginekologinių operacijų atliekamos endoskopiniu bei vaginaliniu būdu, todėl dauguma moterų išvyksta namo tą pačią dieną. Skyriuje pacientės gydomos dėl nesivystančio nėštumo, nenormalių kraujavimų iš gimdos, polipų, miomų, nevaisingumo, endometriozės, kiaušidžių cistų, lyties organų slinkimo, šlapimo nelaikymo ir kitų patologijų.

Esant poreikiui pasikonsultuoti su gydytoju akušeriu ginekologu galima telefonu (8-349) 69 112.

Laukiame atvykstant.

Užs. Nr. 62

12 Komentarai

 • Didžiuojuosi Jonavos meru Mindaugu Sinkevičiumi. Gerbia ir savo komandą ir visą bendruomenę. Atstovu bendruomenės poreikius, neleidžia naikinti ligoninės.
  Lietuvos Savivaldybių Asociacijos prezidentas ir labai aktyvus jaunas žmogus!
  Daug naujovių Jonavoje ir dar daugiau veiklos asociacijoje. Tokie merai verti didžiausios pagarbos.

  • Gaila gydytojų. Tiek moteru putyciu čia atsižiūrėdavo. Ziuri i akis o matai kas po kelnem dedasi. Eina gatve pamatai veida ir zinai kas po trusikais. Iďomus taginekalogu darbas. Krapstyt putytes.

 • Pritariu jums visu 100% del Jonavos mero, deja kedainieciai nieko panasaus netures, nes nebus kuris ateis del miesto geroves dirbti

 • Kaip gaila, Jonavos lygis auga, Kėdainių krenta. Trinkelių klojėjęs daugiau negali. Jonavos meras protingas, jo visi įsiklauso. Už trai ir gerai. Mūsų moterys važiuos į Jonavą. Ir ligoninės direktorę iš Jonavos tamulis pasirinko. Prekeikimas kažkoks. Kai tą užrašą pamačiau ant nevėžio pakarantės už 10000 eurų tai akys ant kaktos iššoko. Piniguų nesąmonėm yra, o moterims nėščiom – nėra. Niekas neatstovėjo.

 • O kas gali paneigti, kad Tamulis specialiai sužlugdė akušerijos skyrių, kad kedainietês važiuotų į Jonavą, jis atidirbineja socdemams, nes kitai kadencijai eis nuo raudonųjų, taigi Sinkevičius ir direktorė socdemai, ten Jonavoje parodė, kad rūpinasi savo moterimis, o mūsų bordiureliui tik valdžia rūpi ir baliuškos.

 • Skaudu, kad kėdainietės visą nėštumo laikotarpį turės baimintis ar spės nuvykti iki gydymo įstaigos kitame mieste. Tačiau mūsų rajono valdžiai moterų sveikatą užtikrinti per brangu. Tamulis, būdamas strateginio planavimo komisijos pirmininku, pasistengė nuo dūšios, kad virš 2000 kedainiečių iniciatyva, jog Kėdainių ligoninėje liktų gimdymo paslauga, net nebūtų svarstoma. Tokia ir visa strateginio planavimo komisija, kuri nesuvokia kokios tragiškos pasekmės gresia moterims. O pinigus taško į visas puses… Pagarba Jonavos merui!

 • Kedainiu valdantieji Nijole su Tamuliu uždare ekuśerinį, mokyklas uždarineti žada jas sujungiat, bibliotekas gal but irg uždarines, tarnauja socdenams, juk Aušros direktore, ligonines, švietimo vedeja- visos lyg tai socdemes. Kedainius valdo raudonieji —darbo partija

 • Yra ir kitu skyriu kedainiu ligonineje kurie prastos bukles o cia verkiat del akuserinio
  Rurinkites saugiai ir su pilvu nereikes lakstyt

  • Matosi, kad tavo motina nesaugiai rurinosi ir nespėjo iki ligoninės nuvažiuoti, pakeliui iškritai ant galvos

 • Atsipiskit Jus nuo to Tamulio, jis nors juda dėl miesto nepatinka užrašas nežiūrėk o dėl ligonines tai ne jis sprendžia p

 • Aš tai ne dėl Tamulio, dėl Kaminsko kuris atsėdėjo šiltai LRS kadenciją ir negalėjo atstovėti , pasitvarkyti savo skyriaus reikalų. Bet gi ne linksėjo per posėdžius jog reikia optimizuot tinklą uždaryt atimt paslaugas. Dabar pats bedarbis bus .

 • kad kaminskas bus bedarbiu, jis tikrai nepražus, nes darbo pasiūlymų jis turės visada, tad dėl jo nepergyvenkite taip kaip jis nepergyvena dėl mūsų visų.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video