Jonava kviečia gimdyti – rezervavo stovėjimo vietas mamoms ir dovanos kvietimus į baseiną (VIDEO)

Vidurio Lietuvos gimdymų centru tampanti Jonavos ligoninė visoms čia gimdančioms moterims pasiūlė naują paslaugą – du nemokamus apsilankymus naujajame miesto baseine, kūdikių erdvėje. Gimdyvės iš kitų miestų į Jonavą atvyksta norėdamos jaukios aplinkos po to, kai aplinkinių rajonų ligoninėse pernai buvo uždaryti akušerijos skyriai. Tuo tarpu Jonavoje priešingai – siekiant išlaikyti skyrių, įrengta daugiau palatų ir pasiruošta priimti daugiau moterų. Garsas apie geras sąlygas ir puikius specialistus netruko pasklisti, todėl pernai Jonavos ligoninėje pasiektas penkiolikos metų gimdymo rekordas – per metus gimė 418 vaikų.

Saugiai ir patogiai

„Stengiamės, kad moterys pas mus jaustųsi saugiai ir patogiai, todėl kiekviena čia turi atskirą palatą, kurioje užtikrinamas privatumas ir komfortas. Atnaujintose akušerijos skyriaus palatose yra televizija, galimybė naudotis nemokamu wifi ryšiu, aromaterapija, klausytis muzikos, atsipalaiduoti vonioje. Gimdyvėms siūlome subalansuotą maistą, kurį patiekiame moderniuose termo induose“, – pasakoja Jonavos ligoninės akušerijos-ginekologijos skyriaus vedėja Indrė Grušaitė Vanagienė.

Skyriaus vedėja džiaugiasi, kad Jonavos ligoninė pradėjo bendradarbiauti su naujuoju miesto baseinu, todėl gimdyvėms gali pasiūlyti naują paslaugą – nemokamą apsilankymą kūdikių baseine.

„Ne paslaptis, kad mamytės po gimdymo būna išsekintos ir pavargusios, todėl visoms mūsų gimdyvėms esame paruošę dovanų kuponus – kvietimus atgauti jėgas ir atsipalaiduoti Jonavos baseine įrengtoje mamoms su kūdikiais skirtoje erdvėje“, – kviečia I. Grušaitė Vanagienė.

Jonavos baseinas – tai ką tik duris atvėręs, modernus vandens pramogų ir sporto kompleksas. Baseine įrengtos net penkios skirtingos pirtys, kūdikių baseinas, mažasis baseinas vaikų plaukimo pamokoms bei ilgasis – 4 takelių, 25 metrų ilgio plaukimo baseinas.

Rūpinasi meras ir savivaldybė

Jonavos rajono savivaldybė taip pat rūpinasi miesto ligonine ir siekia paskatinti gimdymus Jonavoje. Savivaldybės taryba priėmė sprendimą skirti gimdyvėms vienkartinę išmoką, kuri šiuo metu siekia 157 eurus. Ši išmoka mokama visiems Jonavos ligoninėje gimusių kūdikių tėvams, nesvarbu, kur jie gyventų ar deklaruotų savo gyvenamąją vietą.

Dėmesį gimdyvėms rodo pats Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius, pernai pasveikinęs Jonavos ligoninėje gimusį 300-ąjį kūdikį ir netrukus skubėjęs sveikinti jau 400-ojo.

Šiemet Jonavoje jau gimė per 100 kūdikių.

„Žinoma, tas skaičius pradėjo augti, kai savo akušerijos skyrius uždarė aplinkiniai rajonai, tačiau moterys visada gali rinktis, kur joms gimdyti, todėl aš neabejoju, kad Jonavos ligoninę jos renkasi pirmiausiai dėl gerų atsiliepimų apie čia randamas sąlygas ir puikius mūsų specialistus“, – sako Jonavos meras.

Jonavos ligoninė ir čia dirbantys specialistai laukia gimdyvių iš visos Lietuvos! Maža smulkmena, tačiau ligoninės stovėjimo aikštelėje prie akušerijos skyriaus net septynios stovėjimo vietos – rezervuotos gimdyvėms ir mamoms su kūdikiais.

Užs. Nr. 33

6 Komentarai

  • O mūsų Tamulis pardavė gimdymo skyrių ir visą ligoninę Jonavai, kad tik gautų mero postą. Kėdainiai tampa mirštančiu miestu, kuriame pagal Tamulį ir Bičiūną svarbiausia tik senjorų vakaruškos. O Jonavos merui pati didžiausia pagarba.

    • Va blyn būtūmiėt za manų Fiadia prabalsavią, būčiau net pats vyriausyju apsyėklyntoju rajone patapias, y gymdymo namay būtų lykę y da liadų nymokamų duočyau, vot.

    • Gerai, visi aną kadenciją stumem ant mero, dabar pats geriausias meras! Galėsim už šniūrų vedžioti į kaimo balius!

  • kad Vilniaus chebrytės taip buvo nuspręsta Sinkevičiui atiduot pirmenybę šiose žiurkių varžybose aplink Jonavą priverstinai uždarant ginekologinius-akušerinius skyrius.Galvojate,kad kitose ligoninėse ne ta pati viens kito užsimušinėjimo atmosfera?Socdomkratai ,jaučiu,Sinkevičių norės pakišt vietoj Nuosėdos…

  • Dėl parduoti Kėdainiai komentaro manau būtina kreiptis į policiją.

  • Aš tai iš straipsnio pavadinimo suptratau, kad tik stačioms gimdyt vietų beliko

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video