Jonas Mačiulis jungiasi prie „Nevėžio-Optibet“

 Jonas Mačiulis jungiasi prie „Nevėžio-Optibet“

Jonas Mačiulis, paskelbęs apie krepšininko karjeros pabaigą, prisijungė prie „Nevėžis-Optibet“ komandos./Josvydo Elinsko nuotr.

rinkosaikste.lt

Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis-Optibet“ informuoja, kad jiems pavyko sudaryti sutartį su vienu žinomiausių Lietuvos krepšininkų Jonu Mačiuliu. Prie Kėdainių krepšinio klubo jis prisijungė praėjus vos dienai po to, kai buvo oficialiai pranešta apie jo, kaip krepšininko, karjeros pabaigą.

Dirbs ir aikštelėje, ir už jos ribų

Kaip informuoja „Nevėžis-Optibet“ sporto direktorius Virginijus Bulotas, J. Mačiulis labai palaiko Kėdainių krepšinio klubo naująją misiją – tapti jaunųjų krepšininkų kalve. Tačiau jo darbas ties aikštelės ribomis nesibaigs. Krepšininko patirties bagažas itin didelis ir pasitarnaus klubo vidinių klausimų sprendime.

„Turime misiją ir labai džiaugiamės, kad Jonas palaiko mūsų idėjas ir strategiją. Jis nori dirbti su jaunais žaidėjais, bet darbuosis ir biure.

Jonas turi labai daug patirties, kuri duos naudos ir „Nevėžio-Optibet“ struktūroje, ir klubo vystyme, ir dirbant su jaunais žaidėjais bei juos mokant. Mūsų klubui Jonas yra neįkainojamas papildymas. Jis bus mokytojas, kuris atneša didžiulę pridėtinę vertę“, – sako V. Bulotas.

Žavi idėja

Pats J. Mačiulis akcentavo, jog kol kas dar diskutuojama apie tikslius jo darbus klube, tačiau jis žada dalintis savo patirtimi su krepšininkais bei padėti jiems augti.

„Visų pirma, man patiko idėja, kurią pristatė klubo žmonės. Man patinka organizacijos sprendimas ugdyti jaunąją kartą, suteikti jiems pasitikėjimo ir auginti juos kuo daugiau su jais dirbant individualiai bei suteikiant daug žaidimo laiko stipriausioje Lietuvos lygoje. Būtent tai ir lėmė, jog nusprendžiau prisidėti prie šito projekto.

Konkrečias mano pareigas mes dar „gryninamės“, žiūrėsime kur galėčiau būti naudingiausias, bet tai neabejotinai apims tiek mano pagalbą aikštelėje treniruočių metu, tiek krepšininkų tobulėjimo bei jų progreso stebėjimą su treneriais ir po treniruočių“, – sakė krepšinio žvaigždė.

Jau žaidė

Iš Karmėlavos kilusiam kovingajam krepšininkui Kėdainiai nėra svetima vieta, kadangi būtent čia buvo pirmoji jo stotelė palikus Kauno „Žalgirio“ dublerių gretas.

2004–2005 m. gindamas Kėdainių miesto garbę Jonas Mačiulis Lietuvos krepšinio lygoje fiksavo 13,6 taško, 5,8 atkovoto kamuolio bei 1,5 perimto kamuolio per rungtynes vidurkius ir buvo neabejotinas komandos lyderis.

„Didžiausias prisiminimas – tai senojoje krepšinio salėje buvusi garso sirena, kurią fanai „užkurdavo“ ir kuri labai garsiai skambėdavo toje mažojoje salėje.

Būtent Lietuvos krepšinio lygoje pirmoji mano komanda yra „Nevėžis“.

Iš „Žalgirio“ dublerių atėjau į „Nevėžį“, o kitas žingsnis jau buvo pagrindinė „Žalgirio“ komanda. Treniruočių procesas, trenerio pasitikėjimas Kėdainiuose man leido žengti tolyn“, – atsimena J. Mačiulis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video