Jaunieji Kėdainių kūrėjai pristato naują avalynės kolekciją (FOTOGALERIJA)

 Jaunieji Kėdainių kūrėjai pristato naują avalynės kolekciją (FOTOGALERIJA)

Organizatorių nuotr.

rinkosaikste.lt

Jaunieji Kėdainių kūrėjai Gintarė ir Benas Maslauskai pristato naują šio sezono avalynės kolekciją „Dessert“ Pavasaris/Vasara 2022. Tai jau antroji dizainerės Gintarės Maslauskienės sukurta avalynės kolekcija po didžiųjų Maslauskų šeimos prekinio ženklo pokyčių, kuomet 25 metus buvę „Batų Namai“ praėjusią vasarą tapo tarptautiniu prekės ženklu „Mas Laus“.

Standartus laužyti mėgstanti šeima savo kolekciją pavadino „Dessert“ (lietuviškai – „Desertas“), o batų modelius – mėgstamų skanėstų pavadinimais, tokiais kaip tiramisu, creme Brulle ar panna cotta.

G. Maslauskienė sako, kad kurdama šią kolekciją siekė, jog visi batų modeliai keltų daug teigiamų emocijų vos juos pamačius, visai kaip matant skanų desertą prieš savo akis.

„Naujoji kolekcija yra, ko gero, pati spalvingiausia iš visų mūsų kolekcijų. Visi modeliai yra ryškūs ir drąsūs. Dabartiniame pasaulio kontekste norėjosi sukurti kolekciją, kuri keltų daug teigiamų emocijų, dėl to visi batai tokie ryškūs bei pritraukiantys dėmesį.

Manau, kad batai yra tarsi mūsų stiliaus desertas – ryškus, atkreipiantis dėmesį.

Parduotuvės ir taip pilnos nuobodžių, tamsių batų, o mūsų tikslas yra, kad žmonės Lietuvoje pradėtų vertinti batus ne kaip tiesiog apavą, o kaip labai svarbią stiliaus detalę. Norint to pasiekti, batai turi būti įspūdingi, lyg meno kūriniai ant mūsų kojų“, — sako Gintarė.

Jaunieji Kėdainių kūrėjai Gintarė ir Benas Maslauskai pristato naują šio sezono avalynės kolekciją „Dessert“ Pavasaris/Vasara 2022./15min.lt Luko Balandžio nuotr.

Kurdama šią kolekciją Maslauskų šeima susidūrė su milžiniškais iššūkiais ir nežinomybe dėl ateities, bet galų gale šį svarbų darbą pavyko pabaigti.

„Kelias iki šios kolekcijos išleidimo buvo, ko gero, sunkiausias, kokį pamenu, tiek daug nežinomybės ir sunkumų jau seniai nebuvo.

95 procentai mūsų batų yra gaminami naudojant padus, pagamintus Ukrainoje. Mūsų partneriai ten nuo sausio pradžios turėjo trukdžių gamyboje, o po to dar ir karas prasidėjo.

Su dviem Ukrainos gamintojais dirbame jau daugiau nei penkerius metus, tad tikrai buvo labai neramu, ypatingai dėl jų saugumo. Žmonės, su kuriais bendraujame beveik kasdien, buvo dideliame pavojuje.

Pirmąją karo dieną jie dar bandė dirbti, nes nežinojo, kaip elgtis, jiems buvo šokas.

Susiskambinome tądien jiems pradėjus darbą, paklausėme, kuo galime padėti, pasidalinome emocijomis ir pykčiu agresoriams. Iškart pateikėme naują užsakymą jų gaminiams, nors puikiai supratome, kad jis bent jau kol kas nebus įvykdytas. Norėjome bent taip prisidėti prie pagalbos mūsų partneriams tuo metu.

Bet jie mus nustebino ir nedelsdami pradėjo dirbti, tad netrukus gavome visus padus, reikalingus visiems mūsų batams bei naujai kolekcijai.

G. Maslauskienė sako, kad kurdama šią kolekciją siekė, jog visi batų modeliai keltų daug teigiamų emocijų vos juos pamačius, visai kaip matant skanų desertą prieš savo akis.

Aut. past.

Ukrainiečiai tikrai yra labai stiprūs žmonės ir nuostabi tauta, didžiuojamės turėdami tokius partnerius.

Labai tikiuosi, kad artimiausiu metu siaubas, vykstantis jų šalyje, baigsis“, – pasakojo „Mas Laus“ vadovas Benas Maslauskas.

„Paskutinė kolekcijai reikalingų medžiagų siunta atkeliavo likus tik 4 dienoms iki fotosesijos, tad turėjau savo eskizą perkelti į galutinį ir išbaigtą gaminį per 3 dienas, kai įprastai eksperimentuojame su batais ne vieną savaitę, kol pagaminame tobulą variantą.

Tai buvo didžiulis iššūkis. Paskutinį modelį galutinai pabaigėme likus 12 valandų iki fotosesijos pradžios! – pasakojo Gintarė ir pridūrė, kad jos kuriami avalynės modeliai turėtų būti kiekvieno jais avinčio žmogaus stiliaus akcentas, iki galo išpildantis visą aprangą. – Čia puikiai tinka posakis „vyšnia ant torto“. Mano manymu, tai ir yra batų esmė mūsų aprangoje. Jie privalo būti ryškiausias aprangos akcentas, iki galo užbaigiantis mūsų stilių.

Asmeniškai aš, galvodama apie savo aprangą, visada pirmiausia išsirenku batus ir tik tada prie jų derinu rūbus bei aksesuarus.

O ši kolekcija ypatingai prikausto dėmesį, todėl bet kurie šios kolekcijos batai tikrai taps pagrindiniu ir ryškiausiu Jūsų aprangos akcentu“, – sakė Gintarė Maslauskienė.

2 Komentarai

  • Wow! Labai gražūs modeliai!!!

  • Blažytė jų nemėgta!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video