Jaunieji dailininkai pažino kosmosą

 Jaunieji dailininkai pažino kosmosą

Kūrybinėse dirbtuvėse „Keliaujame į kosmosą“ dalyvavo dvidešimt devyni 8-12 metų amžiaus moksleiviai iš viso rajono./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Kėdainių dailės mokykloje vykusiose vaikų poilsio ir užimtumo programos vasaros kūrybinėse dirbtuvėse „Keliaujame į kosmosą“ dalyvavo dvidešimt devyni 8–12 metų amžiaus moksleiviai iš viso rajono.

Visą savaitę trukusių Kėdainių rajono savivaldybės administracijos finansuojamų dirbtuvių metu įdomių veiklų, edukacijų, turiningų išvykų, bendravimo ir puikios nuotaikos netrūko.

Jaunieji stovyklautojai vyko į Kėdainių rajone, Gailiakaimyje, įsikūrusią Garsios tylos observatoriją, aplankė Janinos Monkutės-Marks muziejų-galeriją, susipažino su Saulės sistema, planetomis, žvaigždynais, tyrinėjo kosmoso platybes, kūrė gyvūnus kosmose, erdvines planetas, Žemės meno kosmosą, darė žvaigždėlapius, miniatiūras, kūrė savo kaip kosmonauto portfolio, interaktyvius kosmonautų kostiumų paveikslus, piknikavo ir puikiai leido laiką bendraudami.

Pažino kosmosą

Kėdainių dailės mokyklos mokytoja, projektų vadovė Gina Kauklienė pažymėjo, jog pagrindinis kūrybinių dirbtuvių tikslas nėra vien tik galimybė pažinti meną.

„Kiekvienais metais siekiame, kad kūrybinių dirbtuvių dalyviai sužinotų naujų dalykų ne tik apie meną, bet ir apie mokslą.

Šiais metais stovyklautojai iš arčiau susipažino su kosmosu.

Kiekviena diena buvo skirta naujoms veikloms – naujoms patirtims: dalyvių laukė meniniai netikėtumai, nauji atradimai – ir visa tai ugdė stovyklos dalyvių kūrybiškumą“, – sakė G. Kauklienė.

Užsiėmimus lankiusių vaikų emocijos labai skirtingos. Vienus sužavėjo išvykos, plenerai, naujos pažintys, kosmosas, dangaus kūnai, kitiems labiau patiko įspūdžius įamžinti piešiniuose, tačiau visi iki vieno liko patenkinti. Daugelis stovyklautojų į panašaus pobūdžio stovyklą žadėjo sugrįžti ir kitais metais.

Aut. past.

Emocijos skirtingos

Užsiėmimus lankiusių vaikų emocijos labai skirtingos. Vienus sužavėjo išvykos, plenerai, naujos pažintys, kosmosas, dangaus kūnai, kitiems labiau patiko įspūdžius įamžinti piešiniuose, tačiau visi iki vieno liko patenkinti.

Daugelis stovyklautojų į panašaus pobūdžio stovyklą žadėjo sugrįžti ir kitais metais.

G. Kauklienė pasidžiaugė, kad Dailės mokykloje organizuojamos kūrybinės dirbtuvės kasmet sulaukia didelio susidomėjimo ir puikių atsiliepimų: „Džiaugiamės, kad mūsų siūloma programa, edukacijos pateisina ne tik vaikų, bet ir jų tėvelių lūkesčius“.

Kėdainių dailės mokykloje vykusias vaikų poilsio ir užimtumo programos vasaros kūrybines dirbtuves „Keliaujame į kosmosą“ vainikavo stovyklautojų kūrybinių darbų pristatymas.

1 Komentaras

  • Galvojau,kad armonikaitė atvažiavo ir pūtė vaikams kosmosus…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video