Jaunasis armonikierius iš „Tramtatulio“ grįžo ne tuščiomis

 Jaunasis armonikierius iš „Tramtatulio“ grįžo ne tuščiomis

Organizatorių nuotr.

Kaune vykusiame Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ baigiamajame nacionaliniame rate dalyvavo ir diplomanto vardą pelnė Kėdainių rajono Surviliškio V. Svirskio pagrindinės mokyklos muzikantas armonikierius Lukas Svetikas, mokytojai Audronė Vizgirdienė ir Henrikas Docius.

Dvi dienas vykusiame baigiamajame konkurso „Tramtatulis“ rate sukosi ir skambiais balsais žiūrovus bei komisiją džiugino net 220 jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos, tarp kurių buvo ir mūsų kraštiečiai: be armonikieriaus Luko, dalyvavo Krakių kultūros centro dainininkė Nomeda Gudliauskaitė ir Josvainių muzikinio klubo „Auštarietis“ sutartinių atlikėjos Ugnė Kotryna Motiejūnaitė, Gustina Vasiliūtė ir Lukrecija Milašiūtė.

Organizatorių nuotr.

Šiemet vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ nugalėtojais paskelbti 43 diplomantai ir 44 laureatai (pavieniai ir grupės) – talentingi mažieji pasakotojai, spalvingai įvairiomis tarmėmis perteikę gimtojo krašto savitumą atsispindinčias sakmes, pasakas, meistriškai tradicinę muziką groję muzikantai, liaudies dainas išraiškingai atlikę jaunieji dainininkai.

Dešimtą kartą rengiamas konkursas organizuojamas nuo 2005 m. kas dveji metai trimis ratais: vietiniu, regioniniu, nacionaliniu. Vietiniuose konkurso ratuose šiais metais dalyvavo per 700 vaikų ir moksleivių.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video