J. Biliūno gatvėje išdegė krūmynai: gaisrai čia kyla nuolat

 J. Biliūno gatvėje išdegė krūmynai: gaisrai čia kyla nuolat

Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į pranešėjų nurodytą vietą paaiškėjo, kad šalia seno apgriuvusio negyvenamo namo dega sausa žolė, krūmynai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių mieste yra vadinamųjų karštųjų taškų, į kurias ugniagesiai gelbėtojai per metus skuba ne vieną ir ne du kartus. Štai į J. Biliūno gatvę ugniagesiai kasmet tradiciškai skuba apie dešimt kartų – čia gaisrai kyla šalia geležinkelio tilto esančioje atviroje teritorijoje. Gaisrus žmonės sukelia tyčia arba neatsargiai numetę nuorūką. Taip atsitiko ir šį kartą – šioje vietoje išdegė krūmynai.

Pranešė gyventojai

Gegužės 28-osios vakarą Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo apie mieste kylančius juodus dūmus.

18 val. 48 min. į pagalbos centrą paskambinęs pranešėjas informavo, jog Kėdainiuose, J. Biliūno gatvėje, prie geležinkelio viaduko per Nevėžio upę, dega žolė, krūmai.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

2 arų plotas

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atskubėję ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad atviroje teritorijoje dega ne tik pernykščiai išdžiūvę žolynai, bet ir krūmynai.

Ugniagesiai parankinėmis priemonėmis užgesino liepsnas. Saugumo sumetimais žolėje buvusias medžių konstrukcijų nuolaužas perliejo vandeniu.

Toje pat vietoje žolė padeginėjama ne pirmą ir ne antrą kartą. Paskutinį kartą gaisras šioje teritorijoje fiksuotas šių metų balandžio mėnesį.

Aut. past.

Ne pirmas

Beje, toje pat vietoje žolė padeginėjama nuolat. Paskutinį kartą gaisras šioje teritorijoje fiksuotas šių metų balandžio mėnesį.

Gaisrai čia kyla ne tik dieną, bet ir naktį. Dažnai padegama ne tik sausa žolė ir krūmynai, bet ir apleisto pastato liekanos – medinės dalys.

Vietos gyventojai teigia, kad šioje vietoje yra pramintas takelis, kuriuo jie keliauja iš miesto namo geležinkelio tiltu per Nevėžį.

Neretai žmonės numeta neužgesintą nuorūką arba tiesiog tyčia pakuria žolynus ir krūmynus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video