J. Biliūno gatvė pasikeis neatpažįstamai

 J. Biliūno gatvė pasikeis neatpažįstamai

Šaligatvių šioje gatvėje nebuvo visai, tad juos įrengus bus ryškus gyvenimo kokybės pagerėjimas gyventojams./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Visą vasarą statybininkų technika darbuojasi Kėdainių miesto J. Biliūno gatvėje. Čia vykdomi grandioziniai darbai – gatvė bus atnaujinta iš pagrindų: bus įrengtos drenažo bei lietaus nuotekų sistemos, pakloti šaligatviai, kurių čia niekada ir nebuvo. Nors darbų terminas – net keletas metų, tačiau viliamasi, kad susiklosčius palankioms aplinkybėms jie bus užbaigti anksčiau.

Darbų gausu

Darbus atliekančios įmonės „Doresta“ atstovė Rasa Bielskytė Masiokė pažymėjo, kad darbai prasidėjo dar šių metų pavasarį ir vyksta kasdien.

O darbų šioje gatvėje statybininkams tikrai apstu, mat seną, suaižėjusį ir sulūžinėjusį asfaltą reikia atnaujinti iš pagrindų.

„J. Biliūno gatvė įeina į pagrindinę miesto J. Basanavičiaus gatvę. Darbus pradėjome nuo gatvės galo ir judame J. Basanavičiaus gatvės link.

Iš pagrindų keičiame šią gatvę ir ją rekonstruojame. Ne visur buvo lietaus vandens nuvedimo trasa, dėl to papildomai įrengsime tris šimtus metrų vamzdynų.

Taip pat įrengsime apie kilometrą drenažo trasos, kurio čia apskritai nebuvo.

Be to, pakeisime asfalto dangą, turėsime išlieti apie 3 tūkst. kvadratinių metrų asfalto dangos. Įrengsime apie 1 tūkst. 500 kvadratinių metrų šaligatvių dangos“, – pasakojo vykdomus darbus pati apžiūrėjusi R. Bielskytė Masiokė.

Darbo gatvėje daugybė – pašalinus seną asfalto dangą patiestos drenažo ir lietaus nuotekų sistemos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ryškus pagerėjimas

Specialistė atkreipė dėmesį, kad rekonstravus gatvę stipriai pasikeis gyventojų gyvenimo kokybė, mat jie nebeturės vargų su drenažo ir lietaus sistemomis, namus galės pasiekti eidami šaligatviu, o ne kelkraščiu.

„Šaligatvių šioje gatvėje nebuvo visai, tad tikrai bus ryškus gyvenimo kokybės pagerėjimas gyventojams.

Šio projekto įgyvendinimas numatytas per trejus metus, tačiau tikimės, kad liks dar nepanaudotų lėšų iš kitų projektų ir visus darbus galėsime pabaigti greičiau“, – optimistiškai nuteikė darbus atliekančios įmonės „Doresta“ atstovė.

8 Komentarai

 • Aciu Jums, Mickeviciaus gatve, Biliuno gatve su asfalto dangomis sugebate po 2-3 kartus is naujo asfaltuoti. Puikus ir racionalus sprendimas, gal paziurekite kiek mieste gatviu zvyruotu, gal jas pirma sutvarkyte? Ar rami sazine valdininku priemusiu siuos nelogiskus sprendimus?
  Kaip jaustis miesto zvyruotu gatviu gyventojams, kurie desimtmeciais laukia asfalto?

 • Dar nėra tarybos sprendimo, o taryba nuspręs rytoj, o Kuprijanovas jau viską žino, keistas tas laikraštis, pletų surinkėjai.

 • J. Janonio gatvės nepamirškite, prieš priimant sprendimą dėl Biliūno gatvės pilnos apimties darbų iškarto.
  J. Janonio gatvės asfalto danga per 3 -5 metus suplanuota, o laukiame 30 metų. Palauksim dar 30 metų, kol kitas jau asfaltuotas gatves sugebės po kelis kartus iš naujo išasfaltuoti.

 • Ar visas naujai asfaltuojamas gatves darysit su komunikaciju keitimu ir saligatviu nutiesimu? Ar tik tas, kuriose gyvena mero pavaduotojai, seniunaiciai?

 • Tai gal geriau normaliai pabaikit vieną gatvę, pvz. Kosmonautų Babėnuose, o ne tvarkykit kitas gatves. Kosmonautų g. akligatviai, nors ir pažadėti, bet tikrai matom, kad sąmoningai užmiršti. Mes irgi žmonės, norim normalios gatvės, kaip ir centrinė šios gatvės dalis. Tik gal čia ne taip matoma visiems ir nereikia…

  • O ar sulauksime kada žvyruotos ir duobėtos Rytų gatvės asfaltavimo?Aplinkinės visos gatvės asfaltuotos. Kiek galima rašyti prašymų?! Nuolat zuja sunkiasvoriai automobiliai…

 • Kieno čia „keliukas“?

 • ten gyvena visuomeninis mero patarėjas, kuris mėgsta apsireikšti su kartuvėmis. Matyt savivaldybė išsigando:)

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video