Įžiebta neįgaliųjų eglutė

 Įžiebta neįgaliųjų eglutė

Trečiadienio popietę prie neįgaliųjų tvenkinio Liepų alėjoje rinkosi įvairių krašto neįgaliųjų organizacijos – čia įžiebta neįgaliųjų kalėdinė eglutė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Trečiadienio popietę prie neįgaliųjų tvenkinio Liepų alėjoje rinkosi įvairių krašto neįgaliųjų organizacijos, mat čia buvo įžiebta neįgaliųjų kalėdinė eglutė. Neįgaliųjų kampelio aplinką šiemet papuošė iš eglišakių ir kitų medžiagų pagaminti nykštukai.

Švenčių proga

„Artėjančių švenčių proga norėjome papuošti šį gamtos kampelį.

Praėjusiais metais čia buvo pastatyta nedidelė eglutė ir pastebėjome, kad ji visiems labai patiko. Kėdainiečiai atvykdavo pasigrožėti ir nusifotografuoti. Tad nusprendėme, kad jei žmonėms įdomu, šis kampelis turi būti papuoštas kiekvienais metais“, – paaiškino Alma Margevičienė, Paraplegikų asociacijos vadovė.

Pagamino nykštukus

Neįgaliųjų kampelio aplinką šiemet papuošė iš eglišakių ir kitų medžiagų pagaminti nykštukai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šiais metais neįgaliųjų eglutė kitokia – ją apsupo raudonkepuriai nykštukai.

„Rankdarbių mokytoja Sondra Žalakevičienė iš gamtos medžiagų sukūrė septynis nykštukus. Neįgalieji užsiėmimuose gamino nykštukams reikalingą atributiką ir papuošalus eglutei.

Šis kūrinys yra bendras neįgaliųjų darbo vaisius, kuriuo galime džiaugtis visi“, – dėstė organizacijos vadovė.

Susirinkusieji apžvelgė praėjusius metus, prisiminė nuveiktus darbus, dalijosi savo džiaugsmais ir vargais.

Aut. past.

Apžvelgė metus

Susirinkusieji apžvelgė praėjusius metus, prisiminė nuveiktus darbus, dalijosi savo džiaugsmais ir vargais.

„Metai buvo darbingi. Vykdėme tris projektus. Buvo surengtos penkerios varžybos, vienas kultūrinis renginys. Džiaugiamės savo sportininkų pasiekimais bočios ir kitų sporto šakų rungtyse.

Smagu dirbti, kai visi neįgalieji stengiasi pagal išgales prisidėti. Tad visiems linkiu sveiktos, kūrybinės ugnelės, mažų ir didelių vilčių išsipildymo“, – linkėjo A. Margevičienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video