Įvykus vandentiekio avarijai gatvėje teko stabdyti automobilių eismą

 Įvykus vandentiekio avarijai gatvėje teko stabdyti automobilių eismą

Į įvykio vietą atvykusi avarinė tarnyba ėmėsi veiksmų – buvo uždaryta gatvės dalis, pastatytos tvoros, specialūs laikino kelio ženklai, sustabdytas vandens tekėjimas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto judrioje gatvėje trūkus magistraliniam vandentiekio vamzdžiui, kuriam laikui teko stabdyti automobilių eismą. Kol vyko trasos tvarkymo darbai, dalis kraštiečių buvo likę be vandens tiekimo. Tačiau gedimas buvo operatyviai pašalintas, šiuo metu kelio danga atitaisyta, o naujas asfaltas bus paklotas atšilus orams.

Pranešė gyventojai

„Kėdainių vandenų“ avarinei tarnybai apie S. Jaugelio-Telegos gatvėje plūstantį vandenį pranešė patys gyventojai. Jie paskambinę informavo, kad gatvėje didele srove teka vanduo.

Į įvykio vietą atvykusi avarinė tarnyba ėmėsi veiksmų – buvo uždaryta gatvės dalis, pastatytos tvoros, specialūs laikino kelio ženklai, sustabdytas vandens tekėjimas.

Nors kelio dangoje didelių pažeidimų nesimatė, tačiau buvo neaišku, kiek gruntas išplautas po asfalto danga. 

Kol vyko trasos tvarkymo darbai, dalis kraštiečių buvo likę be vandens tiekimo. Tačiau gedimas buvo operatyviai pašalintas, šiuo metu kelio danga atitaisyta, o naujas asfaltas bus paklotas atšilus orams.

Aut. past.

Darbo daug

„Kėdainių vandenų“ direktorius Rimgaudas Praninskas informavo, kad darbo šioje avarijoje buvo išteis nemažai.

„Pirmadienį nuo pat ryto ėmėmės avarijos likvidavimo darbų. Nebuvo taip paprasta nustatyti, kurioje vietoje trūko magistralinis vamzdis. Teko ardyti asfalto dangą, kasti – iškasėme nemažą plotą.

Tuo metu žmonės neturėjo vandens, tačiau darbus greitai padarėme, viskas truko keletą valandų ir vandens tiekimas gyventojams buvo atstatytas“, – paaiškino R. Praninskas.

Asfaltuos pavasarį

Sutvarkius kelio dangą, automobilių eismas minėtoje gatvės atkarpoje jau yra leidžiamas.

„Supylėme žvyro sluoksnį, skaldą, viską sutvarkėme. Gatvės ruožą asfaltuosime pavasarį, nes dabar tokių darbų atlikti negalima, neleidžia oro sąlygos.

Automobilių eismas dabar leidžiamas, mes tą vietą prižiūrėsime, patvarkysime, kad žmonėms nekiltų kokių keblumų, o kai bus galimybė – atstatysime normalią asfalto dangą“, – dėstė direktorius.

5 Komentarai

  • Blet,kada sutvarkis duobe,prie chemikų 13 namo,prie konteinerių?Tikriausiai nei vienas iš sušiktu valdininkėliu,aplink negivena,nevažinėja tą gatvė,o kad eilinis žmogelis laužo savo mašiną jiems dzin.

  • Susitvarkyk pats už savo lėšas, jeigu gaila savo laužo, kad ratą pamesi.

    • Per tokius Valius greit netik su auto nepravažiuojami,bet ir pėsti nepraeisim.

  • Tau tik su arkliais važinėti belieka, proto bokšte!

  • Galiu ir su asilų,tik ar esi apvažinėtas?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video