Įtempta savaitė bokso ringe

Kėdainių sporto centro nuotr.

Kėdainių sporto centro boksininkai visą savaitę prakaitą liejo turnyruose ir namo parvežė krūvą medalių.

Birželio 15–17 dienomis Palangoje vyko Lietuvos jaunučių bokso čempionatas tarp rajonų.

Kėdainiečiai sportininkai Kevinas Adamonis šiame čempionate iškovojo 1 vietą, Martas Blandis užėmė 2 vietą, o Lukas Petraška – 3 vietą.

Sėkmingas buvo ir „Palangos mero taurės 2021“ turnyras. 1 vietą savo grupėse užėmė ir aukso medaliais pasipuošė Gabrielė Ragožiūtė ir Jokūbas Arkadijevas. Na, o Titas Kunevičius pasipuošė 3 vietos medaliu. Boksininkus treniruoja: B. Šimokaitis, P. Zujevas, M. Bankauskas.

Birželio 18 ir 19 d. vyko tarptautinis V. Buikos vardo bokso turnyras, kuriame pasirodė svečiai iš Vokietijos, Lenkijos, Švedijos, Latvijos ir Estijos.

Turnyre kovoję Kėdainių sporto centro sportininkai Jokūbas Arkadijevas (svorio kategorija iki 50 kg) ir Titas Kunevičius (63 kg) apdovanoti sidabro medaliais. Sportininkų treneris – B. Šimokaitis.