Išspręsta Medekšių kaimą žyminčio ženklo problema

 Išspręsta Medekšių kaimą žyminčio ženklo problema

Prieš gerą mėnesį „Rinkos aikštė“ rašė apie Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijoje šalia kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva įsikūrusį nedidelį, bet gražų ir tvarkingą Medekšių kaimą. Tuomet kaimo žmonės skundėsi, kad kelio ženkluose, žyminčiuose kaimo pradžią ir pabaigą, įsivėlė klaida, mat jų kaimas ženkluose pakrikštytas ne Medekšiais, o Medėkšiais. Daugiau nei keletą metų galvos skausmą vietiniams kėlusi problema pagaliau išspręsta.

Įsivėlė klaida

„Mūsų kaimas yra Medekšių. Mes esame Medekšių kaimo gyventojai. Ant kelio ženklų yra įsivėlusi klaida, todėl daug kas ir maišo. Tikrai ne kartą esame susidūrę su tuo, tad būtų gerai, kad klaida būtų ištaisyta, nes dabar nei šis, nei tas“, – prieš daugiau nei mėnesį komentavo Medekšių kaimo seniūnaitė Irena Straukienė.

[quote author=“Aut. past.“]Kaimo žmonės skundėsi, kad kelio ženkluose, žyminčiuose kaimo pradžią ir pabaigą, įsivėlė klaida, mat jų kaimas juose pakrikštytas ne Medekšiais, o Medėkšiais.[/quote]

Klaidą ištaisė

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Ši savo ruožtu paprašė patikslinti vietą, kurioje ženklas pastatytas. Nurodžius visus duomenis, Lietuvos automobilių kelių direkcija padėkojo už pastebėtą klaidą. Specialistai patikino, kad perdavė informaciją Valstybės įmonei

„Kelių priežiūra“ bei užtikrino, kad klaida kelio ženkluose artimiausiu metu bus ištaisyta. Kaip specialistai tarė, taip padarė. Šiandien važiuojant pro Medekšius matosi, kad ženklai jau atnaujinti ir problemos nebėra.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video