Išdaužus durelių stiklą, mieste apvogtas visureigis

 Išdaužus durelių stiklą, mieste apvogtas visureigis

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai išsiaiškino, kad vakare automobilis buvo paliktas 110-uoju numeriu pažymėto namo kieme, o vagystė pastebėta ryte./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kėdainių mieste apvogtas visureigis. Tai, kad įvykdyta vagystė, automobilio savininkas pastebėjo šeštadienio rytą. Tiesa, savininkui, ko gero, brangiau kainuos išdaužtas automobilio stiklas nei pavogti daiktai.

Kreipėsi į policiją

Į policiją kreipėsi pilietis, kuris nurodė, jog laikotarpiu nuo kovo 22 dienos 17.00 val. iki kovo 23 dienos 11.00 val. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, išdaužus automobilio „Nissan Qashqai“ stiklą, pavogta magnetolos apdaila ir automobilio dokumentai.

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai išsiaiškino, kad vakare automobilis buvo paliktas 110-uoju numeriu pažymėto namo kieme, o vagystė pastebėta ryte.

Į policiją kreipėsi pilietis, kuris nurodė, jog laikotarpiu nuo kovo 22 dienos 17.00 val. iki kovo 23 dienos 11.00 val. Kėdainiuose, Šėtos gatvėje, išdaužus automobilio „Nissan Qashqai“ stiklą, pavogta magnetolos apdaila ir automobilio dokumentai.

Aut. past.

Padaryta turtinė žala dar tikslinama, tačiau jau aišku, kad vagys, ko gero, padarė daugiau žalos braudamiesi į automobilį, nei pavogdami daiktus. 

Laikinai išdaužtą stiklą pakeitė polietileno plėvelė – tai padės apsaugoti mašinos saloną nuo kritulių. 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės – apžiūrėjo įvykio vietą ir automobilį, apklausė savininką ir kaimynus, surinko kitą ikiteisminiam tyrimui reikalingą medžiagą.

Prašo saugoti savo daiktus

Pareigūnai pataria automobilius nakčiai statyti garaže ir įjungti signalizaciją, o jei tokios galimybės nėra, automobilį reikėtų palikti gerai apšviestoje vietoje.

Gera apsaugos priemonė yra vaizdo stebėjimo kameros – jei esate jas įsirengę, jų fiksavimo zonoje statykite ne tik savo automobilį, leiskite tai padaryti ir kaimynui, kurio kieme kamerų nėra.

Sutarus su kaimynais ir gavus jų sutikimus, galima padidinti kamerų stebėjimo lauką, kad matytųsi ir kaimyno kiemas.

Automobilį būtina rakinti

Visada būtina automobilį užrakinti, net laikant jį garaže ar nuosavame kieme, taip pat nepalikti nerakintų vartų. Net ir trumpam viešose vietose palikdami automobilį, jo salone ar bagažinėje nepalikite vertingų daiktų bei dokumentų – jie paprastai suvilioja ilgapirščius.

Pareigūnai ragina būti pilietiškais – stebėti aplinką, paraginti tai daryti ir daugiau laiko namuose praleidžiančius kaimynus. Pastebėjus įtartinus asmenis, ar automobilius, stengtis užfiksuoti kuo daugiau detalių, galinčių padėti juos identifikuoti ir visada pranešti policijai telefonu 112.

2 Komentarai

  • Patare rakinti,jei butu nerakinta-stiklas liktu sveikas.Statiti gerai apšvietose vietose ir pagal galimybe prie kameru.Kur randi vietos ten ir statai,nes daugiabučiu kiemai,kaip kišenės(butu 45-75)o mašinu telpa(10-15).Kam reikalinga tiek vietos žolei,padarytu aikšteles didesnes,mažiau reikėtu šienauti ir galima butu susikoperavus ir kameras isirengti.

  • Ties Avitela centre sėdžiu mašinoj belaukdams pačios išeinant iš maximos ir daboju BMW su nuleistu vairuotojo stiklu.Vairuotojas,matyt žinodamas,kad gali būt išmuštas stiklas, jį pats nuleido.Ilgai sėdėjau ir saugojau tą mašinytę,bet kur dėsies-piniginiams resursams pasibaigus,atėjo pati ir man teko pasišalint iš sargybos.Visos pastangos pagaut vagį nuėjo perniek…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video