Iš pareigų pasitraukė „Ryto“ progimnazijos direktorius

 Iš pareigų pasitraukė „Ryto“ progimnazijos direktorius

Nuo 1993 metų „Ryto“ progimnazijai vadovavęs A. Stankevičius pasitraukė iš užimamų pareigų./ Savivaldybės nuotr.

www.rinkosaikste.lt ir savivaldybės inf.

Sausio 19-oji – paskutinė Albino Stankevičiaus darbo diena Kėdainių „Ryto“ progimnazijos direktoriaus pareigose. Nuo 1993 metų šiai rajono švietimo įstaigai vadovavęs A. Stankevičius pasitraukė iš užimamų pareigų.

Rajono vadovai padėkojo Albinui Stankevičiui už prasmingą ilgametį vadybinį ir pedagoginį darbą, profesionalumą, mokyklos bendruomenės telkimą, besikeičiančios ugdymo aplinkos kūrimą. 

A. Stankevičius 1982 m. įstojo mokytis į tuometį Vilniaus valstybinį V. Kapsuko universitetą ir 1988 m. įgijo istoriko, istorijos ir visuomenės mokslų dėstytojo kvalifikaciją.

Kurį laiką gyvenęs ir dirbęs Kaune, A. Stankevičius 1992 m. persikėlė į Kėdainius. 1992–1993 m. buvo Slikių pagrindinės mokyklos direktorius, o nuo 1993 m. – ,,Ryto“ mokyklos direktorius.

Laikinai „Ryto“ progimnazijai vadovaus Svetlana Denisova, šios įstaigos direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Mokyklos direktorių į pareigas konkurso būdu skiria Kėdainių rajono savivaldybė. Konkursas mokyklos direktoriaus pareigoms užimti organizuojamas ir vykdomas Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka.

1 Komentaras

  • Nuoširdus ačiū mūsų šeimos vardu už mūsų vaikų švietimą,meilę „Rytaškei“,puikias žinias.Ačiū Direktoriui ir visiems mokytojams❤

Comments are closed.

Rekomenduojami video