Iš ligoninės išėjo Rita Kuodienė

 Iš ligoninės išėjo Rita Kuodienė

Beveik 29 metus Kėdainių ligoninėje dirbusi vidaus ligų gydytoja Rita Kuodienė nuo liepos 6 dienos išeina iš darbo.

Eglė KUKTIENĖ

Beveik 29 metus Kėdainių ligoninėje dirbusi vidaus ligų gydytoja Rita Kuodienė nuo liepos 6 dienos išėjo iš darbo. Ilgus metus dirbusi direktoriaus pavaduotoja, o jį nušalinus nuo pareigų apie metus laiko laikinai vadovavusi ligoninei, R. Kuodienė išeina iš darbo suėjus pensiniam amžiui.

Apsisprendė seniai

„Visi, kas mane pažįsta, žinojo apie šį mano apsisprendimą. Ir jis priimtas yra jau ne prieš metus ir ne prieš du – tiesiog visada sakiau, kad kai ateis laikas, kai sueis pensija, iš darbo aš išeisiu ir užleisiu vietą kitiems“, – sako medikė.

Ji priduria, kad iš darbo Kėdainių ligoninėje ji išeina geros nuotaikos ir su mintimi, kad viskas bus gerai – darbai vyks toliau.

„Esu realistė, Turi būti judėjimas į priekį, turi būti kaita. Jokios tragedijos nematau. Tikiu kolektyvu, jis dirbs ir toliau, viskas bus gerai. 

Man jau gal seniai reikėjo išeiti. Išdirbau 28,5 metų vienoje vietoje, tai yra tikrai labai daug. Tikrai esu už tai, kad reikia kaitos, reikia keistis, žengti kažkur kitur“, – šypsosi pašnekovė.

Pirmiausiai – pailsėti

R. Kuodienė laikinai vadovauti ligoninei turėjo itin sunkiu metu. Koronaviruso pandemijos įkarštyje, ligoninę purtant STT, bandant išlaikyti paslaugas pacientams ir sutelkti pervargusį kolektyvą. Didžiulės atsakomybės užgriuvo netikėtai, staiga, tačiau ligoninė puikiai atsilaikė iki kol buvo surasta nauja direktorė.

Dabar R. Kuodienė sako labiausiai norinti pailsėti, o ar grįš į darbą medicinos srityje tik kažkurioje kitoje gydymo įstaigoje, atsakyti negalėjo.

„Dabar labiausiai noriu pailsėti. Paskutiniai dveji metai buvo labai įtempti, pernai metais atostogų buvo mažai. Pirmiausiai noriu pailsėti, susidėlioti savo mintis.

Tikrai į jokį kitą darbą neišeinu. 

Na, o paskui laikas parodys – ar dirbsiu kažkur medicinos srityje, ar ne, viskas bus matyti vėliau“, – sakė gydytoja. 

3 Komentarai

  • kad išėjo ši gera gydytoja.

  • Kodėl nėra tokio įstatimo kad vadovaujanti darbą dirbantis žmogus turėtų užleisti savo vietą

    • Kam užleisti? Paaiškintumėt plačiau😊 nes vieta užleista, laisva, galite eiti pas direktorę ir praśytis į darba😀

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video