Ir vėl sugedo prieš dieną sutvarkytas šviesoforas

 Ir vėl sugedo prieš dieną sutvarkytas šviesoforas

Trečiadienio rytas ir vėl pateikė staigmeną – šviesoforas ir vėl sugedo. Apie neveikiantį šviesoforą jau informuota ir seniūnija, ir atsakinga bendrovė./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

„Rinkos aikštė“ jau rašė, jog kėdainiečiai savaitgalį pastebėjo, kad neveikia Kėdainių miesto pagrindinėje gatvėje esantis šviesoforas. Pirmadienį informacija apie incidentą pasiekė miesto seniūniją, kuri informavo šviesoforus prižiūrinčią įmonę. Antradienio vakarą šviesoforas buvo sutaisytas ir veikė, gedimas pašalintas. Tačiau trečiadienio rytas ir vėl pateikė staigmeną – šviesoforas ir vėl sugedo.

Pranešė žmonės

Priminsime skaitytojams, kad apie neveikiantį šviesoforą valdininkams pranešė žmonės. Beje, jie kreipėsi ne tik į savivaldybę ir seniūniją, bet ir į žurnalistus. Tuomet „Rinkos aikštė“ kreipėsi į šviesoforus Kėdainių mieste prižiūrinčią UAB „Eismo valdymo sistemos“. Antradienio pavakarę buvo gautas atsakymas, kad šviesoforais reguliuojama pėsčiųjų perėja  J. Basanavičiaus g. ties 

69 namu jau veikia tinkamai.  Bendrovė informavo, jog buvo įvykęs gedimas, kuris jau yra pašalintas.

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės atstovai ragina gyventojus pamačius šviesoforų gedimo ar vandalizmo atvejus nedelsiant pranešti įmonės atstovams.

Aut. Past.

Sugedo ir vėl 

Tačiau trečiadienio rytas ir vėl pateikė staigmeną – šviesoforas ir vėl sugedo. Apie neveikiantį šviesoforą jau informuota ir seniūnija, ir atsakinga bendrovė. 

Trečiadienį visą dieną šviesoforas dar neveikė, tačiau buvo gautas patvirtinimas, jog gedimas bus operatyviai pašalintas.

Vietos gyventojai teigė pastebėję šiek ties sumaišties, mat vairuotojai buvo įpratę praleisti pėsčiuosius šioje perėjoje užsidegus raudonam šviesoforo signalui, o dabar, deja, kai perėja nereguliuojama, tai padaro toli gražu ne visi. 

Prašo pranešti

Kėdainių mieste esantys šviesoforai genda ne tik dėl techninių priežasčių – dažnai juos niokoja ir vandalai.  

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės atstovai ragina gyventojus pamačius šviesoforų gedimo ar vandalizmo atvejus nedelsiant pranešti įmonės atstovams. Esant galimybei, tokią informaciją galima pateikti  telefonu (8 45) 44 04 20.

13 Komentarai

 • Netvarkykit, visas dabar lesas skirkit ukrainai

  • Kacape, va tau tai pašalpas nuims. Seniai tavo kryptis laukia čemodan, vokzal, Rosija.

   • kad su ukropais taip pat prisistradalys kaip su čečėnais…Su gruzais juk irgi šubertas išėjo ir riebų tašką ten padėjo konservantų abelis Povelnionis…

 • Pasol tu naxui supista ruske. Dink iš čia. Varyk į savo supista derzava.

 • Kodėl leidžiami tokie komentarai? Kur žiūri Rinkos aikštės vadovybė? Didieji portalai seniai jau uždraudė anonimams komentuot, bet iki kaimo naujovės lėtai ateina.

  • Mes juos su visais irodymais priduodame atsakingoms struktūroms. Bus iškeltos bylos. Pinigai papildys Lietuvos biudžetą.

  • Kraustykis i miesta, ten galesi asaba but, bet matomai tik kaime bandai primest ziniuone.

 • Versio snuky eik i feisbuka reikstis

 • Йдй …хуй…

  • Gausi liadu porcyja uz syta komintara.

 • Nereikia taisyt, kas keli metrai perėjos ir dar šviesoforas, net žingsnelio paeit negali. Ištisai stabdomas eismas ir dar su kokiu pasitenkinimu.

 • Rusai tokius meistrus rukožopais vadina…

  • Tai ten rusai ir tvarkė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video