Ir vėl prašo daugiau pinigų iš savivaldybės

 Ir vėl prašo daugiau pinigų iš savivaldybės

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ jau kelis metus iš eilės turi verstis su tokio paties dydžio finansavimu iš savivaldybės. Pastarasis – mažiausias iš visų LKL komandų./BNS nuotr.

Kėdainių rajono savivaldybės kolegija svarstė patikslintą strateginį planą, kuriame matyti, kad artimiausiems keliems metams numatoma Kėdainių krepšinio klubui „Nevėžis-Optibet“ skirti tą pačią pinigų sumą, kaip ir iki šiol – 220 tūkst. eurų. Tiesa, rajono taryba klubą kasmet atleidžia ir nuo nekilnojamojo turto patalpų nuomos, kas sudaro kiek daugiau nei 40 tūkst. eurų, kuriuos taip pat reikėtų priskaičiuoti kaip paramą klubui. Tačiau klubo savininkai sako, kad tokia parama yra nepakankama ir ruošiasi savivaldybės prašyti dar daugiau pinigų, juolab kad peržvelgus profesionalių rajoninių krepšinio komandų TOP 12 matyti, kad mūsų savivaldybė krepšinio klubui skiria kukliausią išlaikymą.

Strateginiame plane daugiau lėšų nenumatyta

Kaip sakė opozicinės frakcijos „Kėdainiai visų“ narė Indrė Saldytė-Eigirdė, dabar realiai krepšinio klubui išties pinigų reikia daugiau nei anksčiau.

„Buvome susitikime su Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, žinome, kad klubo situacija yra sudėtinga, o finansavimas, kaip matau, toks pats likęs“, – pastebėjo ji, vildamasi, kad gal visgi savivaldybė kažkurioje kitoje eilutėje yra numačiusi papildomą finansavimą krepšinio klubui.

Tačiau paaiškėjo, kad to nėra – didesnis finansavimas nenumatomas, o klubas bent kol kas prašo vienkartinės finansinės injekcijos.

„Šiuo metu yra atsiųstas jų prašymas, nes jie išsikovojo teisę dalyvauti Europos turnyre ir todėl prašo papildomų 30 tūkstančių eurų. Mes spalio mėnesio tarybos posėdyje šį prašymą svarstysime“, – žadėjo meras Valentinas Tamulis.

Vienas iš krepšinio klubų dalininkų Aurimas Žemaitis sako, kad Kėdainių krepšinio klube finansinė situacija kol kas stabili, tačiau, be abejonės, yra noras, kad savivaldybė klubą finansuotų stipriau./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Visi kiti miestai savo komandas finansuoja rimčiau

Vienas iš krepšinio klubų dalininkų Aurimas Žemaitis sako, kad Kėdainių krepšinio klube finansinė situacija kol kas stabili, tačiau, be abejonės, yra noras, kad savivaldybė klubą finansuotų stipriau.

„Visuose miestuose finansavimas klubams kažkiek didėja, vien jau dėl infliacijos, juk pinigų vertė mažėja. O Kėdainiuose jau daug metų skiriama ta pati suma ir mums yra gerokai sunkiau konkuruoti aikštelėje – juk viskas atsiremia į finansus.

Kol kas situacija nėra kritinė, bet jei ji nesikeis, greitai tikrai bus sudėtinga“, – sako A. Žemaitis.

„Nevėžis-Optibet“ 2022–2023 metais užėmė 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje, 2023–2024 sezone – 11-ąją vietą.

Aut. past.

Jis pridūrė, kad spalio pradžioje komanda išvyksta į Turkiją ir dalyvaus Europos turnyro atrankoje, tad prašomi 30 tūkst. eurų padėtų dalinai padengti kaštus, tačiau komanda teiks ir dar vieną prašymą – didinti finansavimą klubui.

„Mes lyginame, kokia situacija kitose savivaldybėse. Štai Utenoje savivaldybė skiria 350 tūkst. eurų kasmet. Mes tiek net neprašytume, bet manome, kad savivaldybė galėtų skirti mums 300 tūkst. eurų – tai jau būtų ženkli pagalba ir su tokiais finansais būtų galima kur kas daugiau nuveikti.

Tikimės, kad pavyks rasti kompromisą. Suprantame, kad pinigų yra ribotai ir jų reikia viskam ir visur, tačiau tikimės, kad į mūsų argumentus bus atsižvelgta“, – viliasi pašnekovas ir priduria, kad tarp krepšinio komandų nebelikus Prienų, Kėdainiai liko pačioje apačioje pagal tai, kokį finansavimą gauna iš savivaldybės.

Tiesa, A. Žemaitis sako, kad kai kurios savivaldybės profesionaliems klubams finansavimą kasmet kažkiek padidina savo iniciatyva, o kai kurių reikia prašyti.

„Tikrai nėra taip, kad būtų sunku kalbėtis su Kėdainių rajono savivaldybe. Nėra taip, kad labai neigiamai žiūrėtų, suprantame, kad pinigus skirstyti reikia atsakingai ir nėra lengvas darbas. Tačiau mes duodame miestui nemažai, tad tikimės, kad derybos tenkins abi puses“, – sako pašnekovas.

„Nevėžis-Optibet“ 2022–2023 metais užėmė 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje, 2023–2024 sezone – 11-ąją vietą.

Klubas išmokėjo skolas žaidėjams, komanda yra sukomplektuota ir pasiruošusi darbui.

18 Komentarai

 • Kur dingo pažadai, kad atidavus skolas, komanda taps LKL vidutiniokę? Velkasi daugelį metų turnyro gale, tas pats bus ir šį sezoną.
  Ar tu mokinys, ar pensininkas ar susiruošei su šeima į rungtynes, kaina už bilietą bus vienodą po 8 eur ar net brangiau. Savivaldybė skiria didžiausią paramą(miesto žmonių surinkti pinigai),
  o kažkokių privilegijų ar nuolaidų bent mokiniams nėra, išskyrus pavienes rungtynes.
  Kiekvienais metais komandos žaidėjei vis kiti, nėra jokio tęstinumo ar minties.

 • Kokia dar paramą didinti, biznį darot su savivaldybės pinigais, perkat- parduodat žaidėjus, o pinigai kur nusėda? Atsigaukit su bilietų kainomis, plėšikai.

 • Bibi jiems i sikna

 • Kai Butkus ant visos Lietuvos pasirodė kaip boba nieko nebeduot tokiems ,,vyrams“. Jei žmona uz jį ir zajavus rašo ir gina tai kas jis per vyras? Ziauru. Kokia gėda prieš kitus vyrus kai esi toks moteriškas.

  • kai tamposi ir siulo mustis tai yra sipno vyro giniba ir nesugebejimas isspresti problema kalbejimu

 • Aš irgi manau, kad kasmet suma turėtų didėti, todėl visi dalininkai subsidiariai pagal tai, kokią dalį turi nuosavybės procentais, turi prisidėti. Valdyboje turi būti nuspręsta, kokio dydžio biudžeto metams reikia ir išreikalauti iš visų savininkų pagal jų dalį. O apie vienkartines kažkokias išmokas jau turbūt 20 metų girdžiu, tai gal jau galima pavadinti periodinėmis?

 • Butkiene turetu buti vyru ju seimoje, o Butkus moteri. Nes viskas is sono taip atrodo. Geda pries zmones…

  • Maciulis teisingai manau reze,nes kedainiu krepsinio treneriai su apsilimais visiskai nedraugauja aplamai visi

   • o tai koks poziuris i varzybas paciu zaideju jeigu atvaro 15 min iki varzybu tai koks dar apsilimas gali but

 • Butkus pavorto Butkiene. Pravalas pries visus vyrus.

 • Biletu kainas nuleiskit asilai,dviese einant su vaiku maziausei 16 euru,tai pasirenki gale besikapojancia lkl isvis neit,jus ne juventus bent ar lietkabelis kad kaina butu lygi kaip jusu

 • Gedučiui belieka į Tailandą nuskristi ir pasikeisti lytį ir susirasti tikrą vyrą….

 • Kai kurie „komentatoriai“nelabai susigaudot apie ką straipsnis,ane?Savo bukumo per padidinimą stiklą neįžvelgiat. Įžvalgomis apie vyriškumus ar lyties keitimo siūlymus -Gerb.Froidas daug ką pakomentuotų apie jūsų asmenybes.

  • Sleėbkis butkeiene po lapais su tokiu vyru, nebekomentuok… Visi žvengia

 • Atsibuskit 2024 metai dar neatejo

 • KEDAINIU METU MOTERIS – BUTKUS!!!! VALIO!!!!!

 • Reikia rodyti rezultatus ir tada viskas pagerės,o ne verkšlenti.siaip tai suburet uaba ir norit pinigu algas išsimokėti,geras bizniukas

 • Aut.past.“„Nevėžis-Optibet“ 2022–2023 metais užėmė 8-ąją vietą turnyrinėje lentelėje, 2023–2024 sezone – 11-ąją vietą.“ – „užėmė“ 11 vietą 2023-2024 sezone, kuris dar tik prasidėjo ! Gal autoriui reikia į kalendorių pažiūrėti ? Ar tai toks noras parodyti „blogus, prastėjančius“ rezultatus ? „tRinkos aikštės“ lygis .

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video