Ir vėl grįžo su medaliais

 Ir vėl grįžo su medaliais

Asmeninio archyvo nuotr.

Savaitgalį Kaišiadorių kultūros centro salėje vykusiame LKFF/NABBA XXIII atvirajame Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionate puikiai pasirodė Kėdainių klubo „X Forma“ atstovai. Tai buvo paskutinės kėdainiečių pavasario sezono varžybos, iš kurių jie vėl grįžo su medaliais.

Vyrų naujokų kategorijoje kėdainietis Edgaras Chochlovas („X Forma“, treneris Kastytis Gudavičius) užėmė antrą vietą, čempionu tapo Raitis Paulušenka („Gym Lačplesis“, tr. E. Sisna), trečią vietą užėmė vilnietis Enrikas Beležentis („Muscle Makers“, treneris S. Turauskas).

Moterų bikinio kategorijoje kėdainietė Vaida Budrienė („X Forma“, treneris K. Gudavičius) užėmė trečią vietą, nugalėtoja tapo Gabrielė Raškevičiūtė (R. Žeimio sporto klubas, tr. R. Žeimys), antrą vietą iškovojo Loreta Stirbytė („Viktorija“, tr. V. Kura).

Varžybas organizavo Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija.

7 Komentarai

  • Raumenų daug, bet vyrų peniai atrodo gana maži

    • Tiesa Sakai o kunas cia nera didelis fitness klase bikinio tik truksta pasportuoja puse metu ir jau su medaliais sokoladiniais juokinga Koju pas vaikina nera nei ikru nieko uz ka cia apdovanot reik neisivaizduoju

    • Komentuotojai tai tikri diletantai 😊. Kažin ar penis būna didelis kai žmogus storas ir pilvas nukaręs? Tai jug ne raumenys dideli, bet lašiniai, tai pe….is iki kelių pas jų 😊. Va su tokiais ta komentatorė tai tikrai pasimylėtų 😊. Sportininkai šaunuoliai, pagarba jiems. Neskaitykit tų komentarų ir laikykit vagą tiesiai.

  • Moters kojos didesnes nei vyro cia fitnes ne kulturizmas

  • Moters kojos didesnes nei vyro cia fitnes ne kulturizmas

  • Nesimylėčiau su tokiais, fuj

  • Sveikinimai Edgarui! Šaunuolis!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video