Įpusėjo lopšelio-darželio „Vyturėlis“ renovacija

 Įpusėjo lopšelio-darželio „Vyturėlis“ renovacija

Kapitalinio remonto darbus lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“, kurie atsieis beveik du milijonus eurų, planuojama baigti kitų metų kovą./Linos Kalinienės nuotr.

Kėdainių miesto lopšelis-darželis „Vyturėlis“ atsinaujina – jau įpusėjo renovacijos darbai, kurie, planuojama, turėtų būti baigti ateinantį pavasarį. Kapitalinio remonto darbų vertė beveik 2 mln. eurų. Kaip „Rinkos aikštei“ sakė darželio direktorė Kristina Sinkevičienė, darbai viename korpuse jau beveik baigti.

Nepatogumų nepatiria

„Džiugu pranešti, kad renovacija jau įpusėjo. Kaip žinia, mūsų pastatas susideda iš dviejų korpusų. Vienas jau baigiamas tvarkyti, į jį jau po truputėlį kraustomės. Kito korpuso išorė taip pat jau pradėta šiltinti, o greitu metu ir visas vidus bus renovuojamas“, – kalbėjo ugdymo įstaigos direktorė.

Jos teigimu, „šiuo metu visiškai baigiamas sutvarkyti vienas pastato korpusas, t.y. pakeisti nauji langai, vamzdynas, atlikta nauja elektros instaliacija, įrengtos šildomos grindys, atnaujinta sienų ir lubų danga, naujai įrengta sporto salė“.

Taip pat įrengiamas keltuvas neįgaliesiems.

Pasidomėjus, ar renovacijos metu vaikai nepatiria kokių nors nepatogumų, K. Sinkevičienė užtikrino, kad vaikai nepatogumų patiria mažiausiai.

Šiuo metu visiškai baigiamas sutvarkyti vienas pastato korpusas, t.y. pakeisti nauji langai, vamzdynas, atlikta nauja elektros instaliacija, įrengtos šildomos grindys, atnaujinta sienų ir lubų danga, naujai įrengta sporto salė./Linos Kalinienės nuotr.

„Daugiau jų darbuotojams ir tėveliams dėl grupių perkėlimo, tačiau stengiamės užtikrinti sklandų ugdymo procesą bei išlaikyti aukštus ugdymo standartus“, – kalbėjo darželio vadovė.

Ji taip pat pasidžiaugė, kad iš tėvelių taip pat jokių priekaištų, skundų dėl vykdomų darbų nesulaukia.

„Norime pasidžiaugti savo tėveliais, kad jie puikiai įveikia visus nepatogumus, susidoroja su kylančiais iššūkiais ir visuomet yra pasiruošę mums ištiesti pagalbos ranką. Todėl nuoširdžiai dėkoju už jų supratingumą ir pagalbą“, – sakė K. Sinkevičienė.

Renovacijos vertė – beveik 2 mln. eurų

Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir turto skyriaus vedėja Audronė Naujalienė, komentuodama minėtą renovaciją, pažymėjo, kad „įgyvendinamas projektas „Kėdainių lopšelio-darželio „Vyturėlis“ (Josvainių g. 53, Kėdainiai) pastato energinio efektyvumo didinimas“.

„Renovacija jau įpusėjo. Kaip žinia, mūsų pastatas susideda iš dviejų korpusų. Vienas jau baigiamas tvarkyti, į jį jau po truputėlį kraustomės. Kito korpuso išorė taip pat jau pradėta šiltinti, o greitu metu ir visas vidus bus renovuojamas.

K. Sinkevičienė

Anot jos, pastato energinio efektyvumo didinimo darbams yra gauta paskola iš AB „Šiaulių bankas“ pagal fondo „Savivaldybių pastatų fondas“ finansinę priemonę „Paskolos savivaldybių pastatų modernizavimui, finansuojamos iš Europos regioninės plėtros fondo“ bei kompensacinė subsidija iš Modernizavimo fondo.

„Pastato atnaujinimui, didinant jo energinį efektyvumą, paskola iš AB „Šiaulių bankas“ – 531 tūkst. 700,50 Eur ir kompensacinė subsidija iš Modernizavimo fondo – 531 tūkst. 700 Eur. Likusi suma – iš savivaldybės biudžeto, – detalizavo A. Naujalienė.

„Vyturėlio“ darželyje šiuo metu kapitalinio remonto darbus vykdo UAB „A&R paslaugos“.

Statybos ir turto skyriaus vedėjos teigimu, rangos darbų vertė – 1 mln. 9 31 tūkst. 775,61 Eur su PVM. Visi darbai pagal sutartį turi būti baigti iki 2024 m. kovo 21 d.

4 Komentarai

  • labai atmestinai daroma ta renovacija.vienur sildomas gridis daromos, kitur palieka senas grindis,tai panasu viena darzeli daro gerai o kitas daromas atmestinai .

  • Tai darbų vykdytojas UAB “ A&R statyba“ tuom viskas ir pasakyta. Pamatytumėt realybėj kaip jie vykdo savo projektus, tai jų nupirktų kotedžų savininkai pašiurptų sumokėję tokias sumas už būstus ypač Naujakurių take..

    • PRITARIU.ka jau apie nelegalus kalbet…

  • Noriu priminti,kad už skleidžiamą melagingą informaciją numatyta baudžiamoji atsakomybė.Būsime priversti kreiptis į teisėsaugą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video