Incidentas miesto parke: ugniagesiams teko plaukti valtimi

 Incidentas miesto parke: ugniagesiams teko plaukti valtimi

Šventei įsisiūbavus ugniagesius pasiekė pranešimas, jog parke smilksta kelmas, o praeiviai jo niekaip nesugeba užgesinti. Į pranešėjų nurodytą vietą ugniagesiai nuplaukė valtimi./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Šeštadienį Kėdainių miesto parke vykusio Agurkų festivalio metu šventės teritorijoje budėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir greitosios medicinos pagalbos medikai bei ugniagesiai gelbėtojai. Šventei įsisiūbavus ugniagesius pasiekė pranešimas, jog parke smilksta kelmas, o praeiviai jo niekaip nesugeba užgesinti. Į pranešėjų nurodytą vietą ugniagesiai nuplaukė valtimi.

Pranešė specialistai

Ugniagesiai gelbėtojai budėjo šalia miesto parko, ne pačioje parko teritorijoje. Jie buvo pasiruošę ir valtį – tam atvejui, jei reiktų gelbėti skęstantį žmogų.

Po 20 valandos į vietoje budėjusius ugniagesius kreipėsi Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, kurie nurodė, jog smilksta kelmas, o praeiviai jo niekaip nesugeba užgesinti.

Pasiekė valtimi

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kitoje Dotnuvėlės pusėje smilkusį kelmą ugniagesiai nusprendė pasiekti valtimi – taip ir greičiau, ir saugiau, nei važiuoti gaisriniu automobiliu sausakimšu miesto parku.

Atvykę į nurodytą vietą ugniagesiai rado smilkstantį kelmą. Semdami vandenį kibiru ugniagesiai kelmą užgesino.

Kad ir vėl nepradėtų smilkti, ugniagesiai kirviu kelmą sukapojo.

Policijos pareigūnai informavo, jog jiems teko keletą kartų sudrausminti šventės dalyvius, tvarką užtikrinti jiems padėjo policijos rėmėjai, saugos tarnybos apsaugos darbuotojai, Viešosios tvarkos skyriaus specialistai.

Aut. past.

Tyčia ar dėl neatsargumo

Specialiųjų tarnybų pareigūnai mano, jog kelmas galėjo būti padegtas neatsargiai elgiantis – numetus neužgesintą nuorūką.

Taip pat kelmą kažkas galėjo uždegti tyčia.

Tiesa, pareigūnai pažymėjo, jog didelio pavojaus nebuvo. Kelmas per tam tikrą laiką greičiausiai būtų tiesiog susmilkęs.

Kėdainių miesto parke budėję greitosios medicinos pagalbos medikai didesnių incidentų neužfiksavo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Praėjo gana ramiai

Kėdainių miesto parke budėję greitosios medicinos pagalbos medikai didesnių incidentų neužfiksavo.

Policijos pareigūnai informavo, jog jiems teko keletą kartų sudrausminti šventės dalyvius, tvarką užtikrinti jiems padėjo policijos rėmėjai, saugos tarnybos apsaugos darbuotojai, Viešosios tvarkos skyriaus specialistai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video