Ilginamas mobiliojo punkto darbo laikas

 Ilginamas mobiliojo punkto darbo laikas

Nuo pirmadienio mobilusis punktas Kėdainiuose dirbs ilgiau, norinčius išsitirti priiminės dvi medikų komandos./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Itin sparčiai daugėjant užsikrėtimo omikron atmaina atvejų ir išaugus testavimosi PGR testais poreikiui, Kėdainiuose nuo pirmadienio ilginamas mobiliojo testavimo punkto darbo laikas. Tyrimus atliks dvi medikų komandos, todėl bus galima priimti didesnį srautą išsitirti norinčių gyventojų.

Iki 15 val.

Šiuo metu mobilusis punktas dirba iki 13 val. Nuo pirmadienio jis dirbs iki 15 val. Punkte dirbs dar viena medikų komanda.

Taip pat trumpinamas laikas, skirtas vienam pacientui – dėl to padidės priimamų asmenų skaičius.

„Ligos atvejų daugėja labai sparčiai. Akivaizdu, kad poreikis išsitirti didėja. Jau ketvirtadienį žmonės registravosi tyrimams, o vietų buvo tik pirmadienį“, – sakė PSPC vadovė Audronė Rimkevičienė.

Ima iš komandos

Mobiliajame punkte dirba slaugytojos, kurios turi būti atitrauktos nuo savo tiesioginio darbo šeimos gydytojų komandose, laboratorijose, procedūrų kabinetuose.

„Mums sunku, nes reikia papildomų žmonių papildomam darbui. Papildomų žmonių neturime, todėl imame iš to, ką turime.

Tikrai nėra lengva. Gyventojai to nesupranta, sako – toks jūsų darbas ir dirbkite.

Bet medikai nori dirbti savo tiesioginį darbą, o ne 4 valandas be pertraukos su apsauginiu kostiumu šalti lauke dėl to, kad kažkas nenori dėvėti kaukių, nenori skiepytis, nenori susilaikyti nuo nereikalingų kontaktų, nesibūriuoti, nevažiuoti, kai tai nebūtina. 

Dėl tokio kai kurių požiūrio medikams tenka dirbti daugiau, o dėl to automatiškai kenčia mūsų pacientai, nes paslaugos, trūkstant personalo, suteikiamos lėčiau“, – perspėjo A. Rimkevičienė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video