Ilgąjį savaitgalį policija stiprins pajėgas keliuose

 Ilgąjį savaitgalį policija stiprins pajėgas keliuose

BNS nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis policijos pareigūnai visoje šalyje stiprins patruliavimą, į pagalbą pasitelks savanorius, praneša Policijos departamentas.

Kadangi šiomis dienomis daugelis žmonių vyks lankyti artimųjų kapų, keliuose padidės transporto priemonių srautai ir eismas taps intensyvesnis, taip pat gali padaugėti vagysčių iš automobilių, policijos pajėgos dirbs prie pagrindinių kapinių – reguliuos eismą, padės vairuotojams pasistatyti automobilius, patruliuos kapinių prieigose, pranešė Policijos departamentas.

Kapinių prieigose gali būti pastatyti laikini kelio ženklai, kuriais vairuotojams privalu vadovautis.

Ilgąjį savaitgalį daugiau pareigūnų dirbs šalies keliuose, bus organizuojami kelių policijos reidai.

Aut. past.

Pareigūnai ragina esant galimybei į kapines vykti viešuoju transportu.

Ilgąjį savaitgalį daugiau pareigūnų dirbs šalies keliuose, bus organizuojami kelių policijos reidai.

Daugiausia dėmesio bus skiriama į atšvaitų ar šviesą atspindinčių elementų dėvėjimą, bus vykdomos blaivumo patikrinimo ir greičio kontrolės priemonės.

Anot pranešimo, policijos reagavimo pajėgos aktyviai tikrins izoliacijoje esančius asmenis.

Taip pat toliau bus organizuojami tiksliniai reidai prekybos ir laisvalaikio praleidimo centruose tikrinant, ar asmenys pateikia savo galimybių pasus.

Policijos pareigūnams nurodyta atkreipti dėmesį į vietas, kur dažniausiai įvyksta ir, tikėtina, gali būti padaryta nusikalstamų veikų ar kitų nusižengimų. Taip pat sustiprintas policijos pareigūnų viešas patruliavimas kitose masinėse žmonių susibūrimo vietose.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video