Ilgai puoselėta svajonė virto realybe

 Ilgai puoselėta svajonė virto realybe

Santa tikina, kad apsilankiusieji „Gėlių studijoje“ tikrai ras, kuo nustebinti savo mylimą žmogų ar papuošti interjerą./Asmeninio archyvo nuotr.

Duris atvėrė naujas gėlių salonas „Gėlių studija“

Rasa JAKUBAUSKIENĖ

Rugsėjo 15 d. Kėdainiuose kartu su naujuoju prekybos centru „IKI“ Rasos g. 1 naujai duris atvėrė ir Santos „Gėlių studija“. Joje apsilankiusieji galės ne tik skintų gėlių įsigyti, bet ir puikių jų kompozicijų, vazoninių gėlių, pačios Santos kurtų rankdarbių.

Gėlės – nuo pat vaikystės

Pasak mamos Ritos, nuo vaikystės ypatingai gėlėmis ir rankdarbiais besidominti mergaitė visada buvo labai švelni, kūrybinga ir dėmesinga.

„Jai visada labai patiko gėlės, kažką iš jų kurti, komponuoti. Gal ji tai paveldėjo iš mano mamos, t.y. savo močiutės, su kuria praleisdavo daug laiko ir kuri taip pat be galo mylėjo gėles, – svarstė Rita. – Prisimenu, mama sakydavo: „Taip laukiu, kad pamatyčiau tą žiedą, o Santa, jau, žiūrėk, nuskynusi jį atneša“. Ji nuskindavo kiekvieną gėlės žiedelį ir visai nesvarbu, koks jis buvo – dobiliukas, pienė ar kitas – ir nešdavo arba man, arba mano mamai ir sakydavo: „Čia tau“.“

Pati Santa, prisiminusi savo vaikystę, antrino mamai ir pasakojo: „Taip, iš tiesų pas senelius sode, kur praleisdavau daug laiko, galėdavau valandų valandas žiūrėti į močiutės išpuoselėtus gėlynus, žaisti su gėlėmis, kurti puokštes.

Visada susigalvodavau kažkokias vizijas, įvairias kompozicijas, kurias paskui dėliodavau iš smėliuko, kriauklyčių, akmenukų. Sėdėdavau, darydavau, kol nepadarydavau tai, ką įsivaizdavau, buvau susigalvojusi. Atsimenu, net draugės stebėdavosi ir vis klausinėdavo, iš kur pas mane tiek kantrybės“.

Vėdrynas – gražiausia gėlė

Gėlių salono įkūrėja, paklausta, kokia gėlė jai pačiai yra gražiausia ir arčiausiai širdies, ilgai negalvojusi sako: „Vėdrynas. Tai yra nuostabaus grožio žiedai. Mano gėlių darželyje prie namo beveik vien vėdrynai žydi. Jų žiedai, įvairovė – yra kažkas pasakiško“.

Nenuostabu, kad nuosavame name gyvenančios Santos kiemas ir gėlių darželiai yra išpuoselėti bei prižiūrėti.

„Aišku, dabar jau viskas nužydėję, nebelikę beveik žiedų ir jų spalvų įvairovės. Bet vasarą nuolat mano ir šeimos akis džiugina daugybė visokių gėlių darželiuose. Gėlės ir jų grožis bei skleidžiamas kvapas visada labai gerai nuteikia, o kai nėra nuotaikos ar liūdna – pradžiugina ir nuramina“, – apie gėlių draugiją kalbėjo pašnekovė.

„Žinome, jog šiais laikais žmonės daug keliauja, dirba kitose šalyse, todėl ne visada gali grįžti ir pasveikinti artimą žmogų. O mes galime bent kažkiek padėti sumažinti tą atstumą bei ilgesį, skiriantį artimuosius, ir įteikti mėgstamų gėlių. Galime jomis pradžiuginti ir be progos. Tereikia su mumis susiekti kiekvienam patogiausiu būdu.

Santa

Pati daro papuošalus

Net ir dabar, jau suaugusi moteris kantriai ir kruopščiai gamina papuošalus, kuriais net nespėja pasidalinti internete, nes jie akimirksniu graibstyte išgraibstomi.

„Kuriu papuošalus iš Swarovskio kristalų: plaukų sages, apyrankes, auskarus. Kol kas „Gėlių studijoje“ jų dar nėra, bet, jei tik turėsiu laiko pagaminti, ketinu jiems taip pat skirti čia lentynėlę, – kalbėjo salono įkūrėja ir šypsodamasi pridėjo: „Man kūryba yra atsipalaidavimas. Jau kai prisėdu, išskrendu į savo pasaulį. Mano gamintus papuošalus draugės tuoj pat išperka, nespėju net nufotografuoti jų ir sukelti pardavimui į internetą. Sau esu pasilikusi gal tik porą papuošalų“.

Rita džiaugėsi, kad paauglystėje kiek prislopęs Santos domėjimasis gėlėmis ir rankdarbiais baigus mokyklą vėl atgijo: „Ji mokėsi floristikos, pati darė įvairius pasakiško grožio vienetinius papuošalus. „Gėlių studijos“ interjerą taip pat labai kruopščiai ir atsakingai planavo, įrenginėjo, pati. Man jis labai gražus. Aš, kaip mama, labai ja didžiuojuosi“.

Gėles pristato nemokamai

Santa tikina, kad apsilankiusieji „Gėlių studijoje“ tikrai ras, kuo nustebinti savo mylimą žmogų ar papuošti interjerą: „Skintos ir vazoninės gėlės, dovanėlės, individualūs užsakymai, rankdarbiai“.

Studijos įkūrėja taip pat ragina pasinaudoti ir labai patogia paslauga skubantiems ar toli esantiems žmonėms, kurie galbūt nori pasveikinti savo mylimą žmogų, kolegą ar vadovą ir užsisakyti gėlių pristatymo paslaugą, kuri Kėdainiuose yra visiškai nemokama.

„Nebe už kalnų, po kiek mažiau nei mėnesio, – Boso diena. Kolegos, norintys padėkoti ir nustebinti viršininką, tikrai ras ne tik tinkamų gėlių, bet dar ir unikalų, rankų darbo vienetinį suvenyrą, – idėja šventinei dienai pasidalija Santa. – Žinome, jog šiais laikais žmonės daug keliauja, dirba kitose šalyse, todėl ne visada gali grįžti ir pasveikinti artimą žmogų.

O mes galime bent kažkiek padėti sumažinti tą atstumą bei ilgesį, skiriantį artimuosius, ir įteikti mėgstamų gėlių. Galime jomis pradžiuginti ir be progos. Tereikia su mumis susiekti kiekvienam patogiausiu būdu telefonu (8-648) 01 170, elektroniniu paštu mbsanflowers@gmail.com ar per „Messenger“ programėlę mūsų „Facebook“ paskyroje „Gėlių studija Kėdainiai“ ir išsakyti savo lūkesčius bei pageidavimus. Esu tikra, visada rasime tinkamiausią sprendimą klientui.“

Turi planų ateičiai

Moteris ryžtingai sako, jog studijos įsirengimas ir gėlių parduotuvės atidarymas, nėra jos svajonių pabaiga. Ji siekia ir toliau tobulėti, įgyvendinti naujas idėjas bei svajones.

„Man patinka kurti grožį visomis prasmėmis, turiu potencialo ir noro užsiimti kažkuo daugiau nei tik rankdarbių gamyba ar puokščių darymu. Todėl ateityje tikrai planuoju teikti ir švenčių dekoravimo bei kitas paslaugas“, – planais dalijosi Santa.

Rugsėjo 15 d. duris atvėrusioje „Gėlių studijoje“ kūrybingoji Santa Jūsų užsakymų ir pageidavimų lauks nuo 9 iki 19 valandos.

Čia galite ateiti įsigyti ne tik unikalių vienetinių puokščių, bet ir mielų suvenyrų arba tiesiog apsižvalgyti, pabūti kūrybingoje, jaukioje ir mieloje aplinkoje. O jei neturite daug laiko ar galimybių rinktis gyvai, „Gėlių studiją“ galite aplankyti virtualiai socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Gėlių studija Kėdainiai“.

Taip pat dėl smulkesnių detalių sutarsite paskambinę telefonu (8-648) 01 170 arba parašę el. paštu mbsanflowers@gmail.com.

Užs. Nr. 134

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video