Į Šėtos gatvę – visos specialiosios tarnybos

 Į Šėtos gatvę – visos specialiosios tarnybos

Sekmadienio vakarą didelės specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į Kėdainių miesto pakraštyje esantį daugiabučių namų rajoną, mat buvo gautas pranešimas apie bute galimai kilusį gaisrą./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Sekmadienio vakarą didelės specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į Kėdainių miesto pakraštyje esantį daugiabučių namų rajoną, mat buvo gautas pranešimas apie bute galimai kilusį gaisrą. Laimei, viskas baigėsi laimingai – laiku į sklindančius dūmus sureagavę kaimynai išgelbėjo vyro gyvybę.

Pranešė kaimynai

Bendrasis pagalbos centras po 19 valandos sulaukė pranešimo, kad Kėdainiuose, Šėtos gatvės 89-ajame daugiabučiame name, viename butų galimai kilo gaisras, jaučiamas svilėsių kvapas, o bute gali būti žmonių.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, automobilinės kopėčios, Pramonės ugniagesių komanda, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Šeimininkas užsnūdo

Atskubėję gelbėtojai skubiai atliko žvalgybą, buvo nustatyta, kad dūmai sklinda iš vieno buto. Ugniagesiai pateko į butą, kuriame buvo vyras. 

Butas buvo stipriai uždūmintas, ant viryklės svilo gaminamas maistas. Ugniagesiai puodą su maistu nukėlė nuo viryklės, išvėdino patalpas.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pavargęs užsnūdo

Bute buvusiam vyrui rimtesnės medikų pagalbos neprireikė, jis tik prisikvėpavo dūmų, tačiau sąmonės praradęs nebuvo.

Vyriškis pareigūnams pripažino, kad gamindamas maistą prisnūdo.

Pareigūnų teigimu, visa laimė, kad daugiabutyje skindančius dūmus pajuto ir specialiąsias tarnybas iškvietė kaimynai, jie galimai išgelbėjo vyro gyvybę, mat netekti sąmonės ir net uždusti grėsmė buvo labai didelė.

Bute buvusiam vyrui rimtesnės medikų pagalbos neprireikė, jis tik prisikvėpavo dūmų, tačiau sąmonės praradęs nebuvo. Vyriškis pareigūnams prisipažino, kad gamindamas maistą prisnūdo.

Aut. past.

Gana dažnai

Priminsime skaitytojams, kad gesinti ant viryklės svylančių puodų ugniagesiai kviečiami gana dažnai.

Birželio mėnesį toks pat gaisras buvo kilęs tos pačios gatvės 101-ajame name. Tuomet buvo išgelbėta jauno vyro gyvybė, kuris buvo išgėręs ir prisnūdo gamindamas maistą.

Dar prieš keletą dienų kone identiškas įvykis įvyko miesto Žemaitės gatvėje.

Pastebėta, kad šildyti maistą dažnai palieka ir užmiega išgėrę gyventojai, o senyvo amžiaus žmonės palikę ant viryklės puodą išeina pasivaikščioti arba apsipirkti.

Ugniagesiai primena, kad ruošiamo maisto palikti be priežiūros – nevalia, nes dūmuose žmogus gali užtrokšti bei gali kilti dar didesnis gaisras. Žmonės dėl gaisrų netenka ne tik užgyvento turto, bet ir, kas baisiausia, artimųjų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video