Į ką atsižvelgti renkantis kompiuterį žaidimams?

 Į ką atsižvelgti renkantis kompiuterį žaidimams?

Dažniausiai pasakius, kad reikia naujo kompiuterio, konsultantai fizinėse parduotuvėse ar konsultuojantys online paklausia, prietaisas bus reikalingas darbui, mokslams ar žaidimams. Tai svarbu, kadangi kiekvienu atveju skiriasi kompiuteriui keliami reikalavimai, reikalingi jo parametrai. Taigi jei ieškote naujo žaidimų kompiuterio, pateikiame kelis aspektus, kuriuos tikrai svarbu įvertinti, siekiant sklandaus ir geriausias emocijas dovanojančio žaidimų laiko.

Galinga vaizdo plokštė – TAIP

Šiuolaikiniams žaidimams labai svarbi vaizdo kokybė, o už pastarąją didele dalimi atsako kompiuterio vaizdo plokštė. Sutikite, kompiuterinių žaidimų kontekste pavydėtinas vaizdas yra labai didelis privalumas ir tai patvirtins tiek užkietėję žaidėjai, tiek pradedantieji. Todėl renkantis kompiuterį žaidimams atkreipkite dėmesį, kad vaizdo plokštė būtų ne mažiau kaip 2 GB, o geriausia, jei ji sieks ir visus 4 GB.

Galingas procesorius – TAIP

Tikriausiai nereikia sakyti, koks svarbus sklandžiam daugelio kompiuterio procesų veikimui yra procesorius. Jei žaidžiate šiuolaikinius, modernius, įspūdinga grafika stebinančius žaidimus, tai neabejotinai reikės itin galingo procesoriaus. Žaidimų mėgėjai noriai renkasi Intel Core i5, Intel Core i7, taip pat AMD procesorius ar kitų serijų gaminius.

Didelė operatyvioji atmintis – TAIP

RAM atmintis yra atsakinga už duomenų saugojimą bei jų atkūrimą, todėl jei norite mėgautis puikiu vaizdu, sklandžiu kompiuterio veikimu, reikia didesnės RAM atminties. Geriausia, jei žaidimams skirtas kompiuteris turės 16 ar 32 GB RAM atmintį. Žinoma, tai lemia ir aukštesnę prietaiso kainą. Jei visgi negalite investuoti daugiau, atminkite, kad minimali operatyviosios atminties riba kompiuterių žaidimui gali būti 6 GB.

Nusprendę, koks žaidimų kompiuteris tinkamiausias Jums, užsukite į Bite.lt. Čia Jūsų laukia labai didelė įvairovė ir patrauklus kainos bei kokybės santykis.

1 Komentaras

  • Informacija pateikta sena, nes su tokiais pateiktais kompiuterio parametrais šiai dienai tik darbui užtektų, bet ne žaidimams..

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video