Į ką atsižvelgti, perkant žieminę striukę?

 Į ką atsižvelgti, perkant žieminę striukę?

Sunku paneigti, kad žieminės striukės – viena svarbiausių šaltojo sezono aprangos detalių. Nešiojamos kasdien bei derinamos tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie formalaus įvaizdžio, žieminės striukės moterims tampa vis labiau universalios, stilingos bei aktualios ne vieną sezoną. Tai – pirkinys, dažnai reikalaujantis solidžios investicijos, tad ir kriterijų jį renkantis itin nemažai. Tačiau į ką svarbiausia atsižvelgti, renkantis šį drabužį?

Universalumas

Greičiausiai norėsite investuoti į vieną, tačiau praktišką bei aukštos kokybės striukę. Vadinasi, ji turėtų būti pakankamai universali, norint derinti prie įvairios aprangos bei nešioti bet kokiu oru (ypatingai žinant, kad mūsų kraštų žiema pasižymi didžiule temperatūrų amplitude). Kaip neprašauti renkantis ir įsigyti moterišką žieminę striukę, kuri atrodys stilingai ne vieną ir ne kelis sezonus?

Rinkitės neutralias spalvas – visuomet madingos tamsių atspalvių striukės, o taip pat siūlome atkreipti dėmesį į šviesesnius tonus, pavyzdžiui, smėlio, pilką, ar baltą. Tačiau verta turėti omenyje, kad šviesi striukė reikalaus papildomos priežiūros, tad pasirūpinkite profesionaliu cheminiu valymu bei kasdieninėmis priežiūros priemonėmis.

Jūsų asmeninis stilius

Dažniausiai žieminę striukę įsivaizduojame kaip pūkinį, neperšlampamos medžiagos drabužį. Tačiau tai anaiptol nėra taisyklė! Įvairūs prekės ženklai siūlo stilingus žieminių striukių modelius, puikiai tiksiančius prie kasdien kuriamo įvaizdžio.

Bohemiško ar rokeriško stiliaus mėgėjoms patiks aviatoriaus tipo odinės striukės su pašiltinimu, o dievinančios prabangą ar klasiką rinksis dirbtinio kailio striukes. Neįsivaizduojate įvaizdžio be sportinio stiliaus? Trumpos visame pasaulyje žinomų sporto prekių ženklų striukės leis jaustis itin patogiai.

Komfortas

Pirminė žieminės striukės paskirtis – suteikti taip žiemą trūkstamą šilumą. Be to, norisi, kad šis rūbas būtų kuo patogesnis ir laisvesnis: juk po juo dažnai rengiamės storus megztinius, liemenes. Šiuo atveju tinkamiausias pasirinkimas – platėjančios pūkinės žieminės striukės.

Rinkitės dydžiu didesnę nei įprastai, derinkite su masyviu šaliku bei kepure – jaukumas bei komfortas garantuoti! Nors daugiausiai patogumo suteiks ilga, dalinai kojas dengianti žieminė striukė, nespjaukite į itin madingus trumpesnius modelius – prie jų užsivilkite ilgesnį megztinį ir dėvėkite pašiltintas kelnes.

Kokybė

Kalbant apie žiemines striukes, ar kaina bei kokybė yra susijusios? Ir taip, ir ne – išties galite nusipirkti kokybišką drabužį vos už keliasdešimt eurų išpardavimo metu, o kartais nepataikyti su itin nenuosaikiai įkainota preke. Tačiau žinomų prekės ženklų, garsėjančių būtent kokybiškomis striukėmis, išmanymas gali pagelbėti.

Mitas, kad kokybiškai striukei reikia išleisti kone mėnesinę algą: rasite puikių variantų vos už kelis šimtus eurų, o ši investicija atsipirks – drabužį galėsite nešioti bent kelis sezonus. Mūsų pasirinkimas? Eleganciją bei patogumą derinantys EA7 Emporio Armani, laisvalaikio aprangos klasika Tommy Hilfiger bei aukštos kokybės parka striukes siūlantys DreiMaster.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video