Į banką įlėkė automobilis

 Į banką įlėkė automobilis

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ne vienas kėdainietis pastebėjo, kad išdaužtas Kėdainių miesto centre esančio banko „Swedbank“ savitarnos vitrinos stiklas. Kol vieni svarstė, jog kažkas mėgino apiplėšti banką, paaiškėjo, kad visa tai tėra nelaimingas atsitikimas – į vitriną netyčia įvažiavo automobilis.

Įvykis registruotas

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad įvykis yra užregistruotas.

Įvykio detales aiškinasi policijos pareigūnai, o pirminiais duomenimis, įvykis nėra tyčinis, vairuotojas tiesiog neapskaičiavo atstumo ir atsitrenkė į stiklinę vitriną, kuri pabiro į šipulius.

Pirminiais duomenimis, įvykio metu žmonės nenukentėjo. Padaryta materialinė žala pastato savininkui.

Bankas šitame įvykyje nedalyvauja – įvykio kaltininkas tiesiogiai bendrauja su pastato savininku. Per incidentą išdaužtas langas dar tą pačią dieną buvo uždengtas laikina danga, kol bus pagamintas ir įstatytas naujas stiklas.

Aut. past.

Bendrauja su pareigūnais

Įvykio kaltininkas bendrauja su policijos pareigūnais bei pripažįsta savo kaltę. Materialinę žalą turėtų atlyginti draudimo bendrovė.

„Pagal mūsų turimus duomenis, antradienį automobilis įvažiavo į „Swedbanko“ savitarnos vitriną ir išdaužė stiklą, tikėtina, kad tai įvyko netyčia.

Šio įvykio detalės perduotos policijai, aplinkybės aiškinamos. Bankas šitame įvykyje nedalyvauja – įvykio kaltininkas tiesiogiai bendrauja su pastato savininku.

Per incidentą išdaužtas langas dar tą pačią dieną buvo uždengtas laikina danga, kol bus pagamintas ir įstatytas naujas stiklas“, – situaciją komentavo Saulius Abraškevičius, „Swedbank“, AB Komunikacijos ir tvarumo tarnybos atstovas spaudai.

Dužo dar vienas

Beje, kiek anksčiau, šeštadienį, dužo dar vieno pastato langas.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštei“ patvirtino, kad gegužės 22 dieną 8.14 val. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, jog išdaužtas langas Josvainių gatvėje.

Policijos pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad langas išdaužtas Didžiojoje gatvėje.

3 Komentarai

  • tankų reikėjo 😀😀😀

  • BMW ?

  • Nereikia daryti langus iki žemės.Iš kur atėjo tokia nesąmonė?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video