Hobot Legee D7 – neprilygstamas našumas, neprilygstamas patogumas!

 Hobot Legee D7 – neprilygstamas našumas, neprilygstamas patogumas!

Šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančiame pasaulyje namų ruošos darbų atlikimas dažnai gali atrodyti kaip nesibaigianti kova. Nuo įtempto darbo grafiko iki šeimyninių įsipareigojimų – rasti laiko ir jėgų palaikyti švarius ir tvarkingus namus gali būti sudėtinga. Tačiau su „Hobot Legee D7“ valymas dar niekada nebuvo lengvesnis ir patogesnis. Šis naujoviškas roboto dulkių siurblio ir šluotos komplektas sukurtas taip, kad iš esmės pakeistų jūsų valymo rutiną, nes siūlo neprilygstamą našumą ir neprilygstamą patogumą.

Pažangios valymo galimybės: Galia ir tikslumas kartu

Hobot Legee D7 valymo meistriškumo pagrindas – pažangi „Tangless Suction 4-in-1“ sistema. Ši pažangiausia sistema sujungia galingą 2700Pa vakuumą, giliai valantį šepetį, išmaniąją pakeliamą šluostę ir įspūdingą 600 g šlavimo jėgą, kad būtų užtikrintas kruopštus ir efektyvus valymas. Su šiuo įrenginiu galite atsisveikinti su įsisenėjusiu purvu, dulkėmis ir šiukšlėmis – šis robotas lengvai susidoroja su viskuo, o jūsų grindys lieka nepriekaištingos ir spindinčios.

Išmanioji technologija: Lengvas valymas ranka pasiekiamas

Tačiau tai yra ne tik galingas valymo įrenginys – jis taip pat neįtikėtinai išmanus. Šis robotas turi automatinio atpažinimo šlavimo sistemą, todėl jis gali atskirti skirtingus grindų paviršius ir atitinkamai pritaikyti valymo nustatymus. Nesvarbu, ar turite kietmedžio grindis, plyteles, ar kilimus, „D7“ kiekvieną kartą užtikrina optimalius valymo rezultatus, nereikalaujant jokio rankinio įsikišimo.

Efektyvi navigacija: Tikslus valymas kiekvieną kartą

Navigacija yra dar viena sritis, kurioje „Hobot Legee D7“ yra išskirtinis. Šis robotas, turintis išsamią padėties nustatymo žemėlapyje funkciją, gali efektyviai naršyti po jūsų namus, sudarydamas detalų aplinkos žemėlapį ir užtikrindamas tikslų valymą. Daugiau jokių praleistų vietų ar atsitiktinių valymo būdų – su „Hobot“ robotu kruopščiai išvalomas kiekvienas jūsų grindų centimetras, nepaliekant nieko po savęs.

Pritaikomi valymo režimai: Pritaikykite pagal savo poreikius

Tačiau turbūt viena įspūdingiausių jo funkcijų yra įvairių valymo režimų palaikymas naudojant „LEGEE D7“ programėlę. Naudodamiesi šia programėle galite pritaikyti valymo patirtį pagal savo pageidavimus ir tvarkaraštį. Nesvarbu, ar norite greitai išvalyti prieš atvykstant svečiams, ar nuodugniai išvalyti, kai esate išvykę, „Hobot Legee D7“ jums padės. Tiesiog programėlėje pasirinkite norimą valymo režimą, patogiai įsitaisykite ir leiskite robotui atlikti darbą už jus.

Neprilygstamas patogumas: Įveikiamos kliūtys, maksimaliai padidinamas efektyvumas

Patogumas yra svarbiausia, kai kalbama apie namų valymą, o “ Legee D7″ jį užtikrina su kaupu. Jo gebėjimas įveikti iki 20 mm dydžio kliūtis užtikrina, kad jokia netvarka šiam robotui nebus per sunki. Įspūdinga 2 valandų veikimo trukmė leidžia išvalyti visus namus per vieną seansą, be nuolatinio įkrovimo.

Geresnė valymo patirtis

Apibendrinant galima teigti, kad „Hobot Legee D7“ keičia žaidimo taisykles namų valymo pasaulyje. Dėl neprilygstamo našumo, neprilygstamo patogumo ir išmaniųjų funkcijų šis robotas dulkių siurblys ir šluotos komplektas pašalina rūpesčius, susijusius su švarių ir tvarkingų namų priežiūra. Atsisveikinkite su valandomis, praleistomis šveičiant grindis, ir pasisveikinkite su valymu be pastangų. Pakeiskite savo valymo rutiną jau šiandien ir patys pajuskite skirtumą.

1 Komentaras

  • žmonės ir be reklamos suranda.Gal ne tokiu keiksmažodžiu turėjom tą robotą,bet manoji prisiaga tikrai nesidžiaugė jam užbuksavus po kėde lakstyt ir gelbėt jį.Pinigai į balą,nes tiksliai apskaičiuotas garantinis laikas-metai laiko ir laukan. Oi,kainą pažiūrėjau-beveik 500.Mūsiškis perpus pigesnis buvo ir tai išmestų pinigų gailėjom .

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video