Gyvenvietes sujungs atnaujinta gatvė

 Gyvenvietes sujungs atnaujinta gatvė

Kėdainių rajono savivaldybė Sodų gatvės rekonstrukcijos darbams skyrė 139 tūkst. eurų. Už šias lėšas šiemet buvo įrengti gatvės pagrindai ir išlietas asfaltas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone net ir besibaigiant rudeniui nesustoja statybos ir kelių tiesimo darbai. Sunkioji technika darbus baigia nedidelėje Dotnuvos miestelio Sodų gatvėje. Čia dar šiais metais bus visiškai baigta minėtos gatvės rekonstrukcija. Gatvė bus atnaujinta iš pagrindų ir sujungs Dotnuvos miestelį bei Gėlainių kaimą.

Išasfaltavo

Kėdainių rajono savivaldybė Sodų gatvės rekonstrukcijos darbams skyrė 139  tūkst. eurų.

Už šias lėšas šiemet buvo įrengti gatvės pagrindai ir išlietas asfaltas. Savivaldybė pirko kapitalinio remonto ir inžinerines paslaugas.

„Iki šiol ši gatvelė buvo žvyrkelis. Buvo rekonstruota 1910 m2 gatvės, tiek išlieta asfaltbetonio dangos.

Gėlainių gyventojai jau seniai prašė asfalto, norėdami kokybiškesnio gyvenimo, tad į tai ir buvo atsižvelgta.

Šis kelias yra pagrindinis važiuojant iš Dotnuvos į Gėlainius, kur stovi gyvenamieji namai, gyvena žmonės, yra kapinės, tad, manau, jiems šiuolaikiška gatvė tikrai reikalinga.

Iki šiol gyventojai kvėpavo dulkėmis“, – pažymėjo savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Iki šiol ši gatvelė buvo žvyrkelis. Tačiau gyventojai jau seniai prašė asfalto, norėdami kokybiškesnio gyvenimo, tad į tai ir buvo atsižvelgta.

Aut. past.

Priūrėjo darbus

Kaip vykdomi darbai, prižiūrėjo ir vertino ne tik patys gyventojai, bet ir vietos seniūnija. Dotnuvos seniūnas Modestas Tvaravičius sakė, jog darbai gatvėje eina į pabaigą.

„Darbus šioje gatvėje vykdė Lietuvos kelių tiesimo bendrovė „Mefaci“. Darbai vyko sklandžiai, jie dar nėra visiškai baigti, bet asfalto danga jau patiesta.

Žinoma, gyventojai patenkinti. Šia gatve ir į parką eina, kur mūsų pagrindiniai renginiai vyksta, ir į Gėlainius važiuoja, kelias toliau veda į kitus kaimus.

Gatvė rekonstruota iki pat Gėlainių kaimo nuo kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva“, – informavo Dotnuvos seniūnas Modetas Tvaravičius.

Žmonės prašo

Administracijos vadovas pažymėjo, kad savivaldybė sulaukia išties nemažai gyventojų prašymų, į kuriuos stengiamasi reaguoti, analizuoti, padėti žmonėms.

„Turbūt ne tik miesto, bet ir miestelių, kaimelių, gyvenviečių gyventojai pastebi, kad gatvės atnaujinamos, rekonstruojamos.

Gal ne taip greitai, kaip norėtųsi, bet darbai tikrai vyksta. Darbai vyksta ir kitose seniūnijose.

Tikrai stengsimės, kad kuo daugiau mūsų miesto ir rajono gatvių būtų sutvarkyta“, – pažymėjo administracijos direktorius.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video